wróć
do góry

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Philips. Top 3

Autor: 
Kuba
15/10/2021
Skomentuj:
Udostępnij:
Reklama

Kupujesz odkurzacz bezprzewodowy Philips? Wahasz się, który model wybrać? Czym się od siebie różnią? Co kupić, żeby nie przepłacić?

Wybrałem dla Ciebie 3 najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Philips w różnych cenach. Zobacz, który jest idealny do Twojego domu.

Odkurzacze bezprzewodowe Philips

Philips SpeedPro 5000 FC6724/01

Odkurzacz pionoowy Philips SpeedPro 5000 FC6724-01
Philips SpeedPro 5000 FC6724/01, ok 900 zł
Największe zalety odkurzacza Philips SpeedPro 5000 FC6724/01
Szczotka odkurza wzdłuż ścian i mebli
Ma odkurzacz ręczny
W trybie Turbo odkurzasz do 20 minut

Denerwuje Cię brud wzdłuż ścian i mebli? Twój stary odkurzacz nie daje sobie z nimi rady?

Odkurzacz bezprzewodowy Philips SpeedPro 5000 FC6724/01 ma szczotkę 180°. To znaczy, że zasysa brud z przodu i po bokach szczotki. Lepiej sprząta narożniki, kąty, czy wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

Odkurzasz nie tylko podłogi, ale też meble, szczeliny, wnętrze auta, sufity i lampy. Odkurzacz ma moduł ręczny, do którego montujesz odpowiednią końcówkę (szczotkę do kurzu lub szczelinówkę).

Sprzątasz kilka pokoi na jednym naładowaniu baterii. W trybie normalnym odkurzasz maksymalnie przez 40 minut, a w trybie Turbo (z maksymalną mocą) 20 minut. To sporo czasu, żeby np. odkurzyć kilka dywanów, albo dużą ilość brudu na podłodze.

Odkurzacz ładujesz do pełna w stacji ściennej przez około 5 godzin. Stacja ścienna to świetny wybór do małych mieszkań.  Montujesz ją do ściany, więc oszczędzasz miejsce na podłodze.

Minusem jest mały zbiornik na kurz. Ma pojemność 400 ml. Jeśli sprzątasz kilka pokoi za jednym razem, częściej przerywasz pracę, żeby go opróżnić.

Higienicznie wyrzucasz śmieci. Producent zapewnia, że budowa zbiornika na kurz ogranicza powstawanie chmury pyłu, który wzbija się w trakcie wyrzucania brudu. To plus, bo zanieczyszczenia, które dopiero co odkurzyłeś, nie wracają do pokoju.

Odkurzacz robi duży hałas (80 dB). To dźwięk podobny do trąbienia. Kiedy sprzątasz, będziesz przeszkadzać innym w domu, np. zagłuszasz rozmowy, rozpraszasz w trakcie odrabiania lekcji i straszysz zwierzaki.

Reklama

Odkurzasz pod niskimi meblami. Zbiornik na kurz jest w górnej części urządzenia (przy rączce), więc możesz położyć odkurzacz i wsunąć go pod meble. Sprzątasz tam, gdzie nie dosięgasz tradycyjnym odkurzaczem.

Dopasowujesz moc ssania do ilości brudu. Masz 2 ustawienia prędkości. Niska moc przydaje się np. do kurzu na panelach, a wysoka do włosów na dywanie. Używasz wysokiej mocy tylko tam, gdzie potrzebujesz.

Kichasz? Masz katar? Odkurzasz i oczyszczasz powietrze, którym oddychasz. Filtry łapią do 99% kurzu, pyłków i zarodników pleśni. Oszczędzasz pieniądze, bo filtr myjesz pod wodą. Nie kupujesz za każdym razem nowego filtra.

W zestawie dostajesz zasilacz, stację dokującą, szczelinówkę i zintegrowaną szczotkę.

Cechy odkurzacza Philips SpeedPro 5000 FC6724/01
Specyfikacja:
 • Rodzaj – bezprzewodowy.
 • Moduł ręczny – tak.
 • Funkcja mopa – nie.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 40 minut.
 • Czas ładowania – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 400 ml.
 • Napięcie akumulatora – 21,6 V.
 • Głośność – 80 dB.
 • Waga – 2,4 kg.
 • Szczotka wciąga brud wzdłuż ścian i mebli
 • W trybie Turbo działa do 20 minut.
 • Zbiornik na kurz ogranicza powstawanie chmury pyłu.
 • Ma 2 ustawienia mocy.
 • Ma zmywalny filtr.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

Philips SpeedPro Aqua FC6728/01

Odkurzacz pionowy Philips SpeedPro Aqua FC6728-01
Philips SpeedPro Aqua FC6728/01, ok. 1400 zł
Największe zalety odkurzacza Philips SpeedPro Aqua FC6728/01
Ma mopa
Szczotka odkurza wzdłuż ścian i mebli
W trybie Turbo odkurzasz do 22 minut

Chcesz sprzątać szybciej i jednocześnie myć i odkurzać podłogę?

Philips SpeedPro Aqua FC6728/01 to odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia. Za jednym ruchem masz 2 korzyści. Odkurzasz kurz, sierść, włosy, okruchy i zmywasz plamy po kawie, czy błocie.

Wodę nalewasz do zbiornika o pojemności 280 ml. Podłogę myjesz czystą wodą, albo możesz użyć ulubionego detergentu.

Delikatne podłogi są bezpieczne, bo odkurzacz kontroluje uwalnianie wody. Utrzymuje optymalną wilgotność ściereczki, więc myjesz każdy rodzaj podłogi. Wkładki z mikrofibry myjesz ręcznie, albo pierzesz je w pralce.

Ile powierzchni umyjesz za jednym razem? Producent deklaruje, że na 1 zbiorniku myjesz maksymalnie 60 m². Czyścisz podłogi w całym mieszkaniu, albo na jednym piętrze domu.

Reklama

Szczotka wciąga brud wzdłuż mebli, ścian, listew przypodłogowych i narożników. Ma nasadkę zasysającą 180°. To znaczy, że zasysa brud z przodu i po bokach szczotki. Dokładniej zbiera brud w trudno dostępnych miejscach.

Widzisz nawet drobny kurz i okruszki pod kanapą. Szczotka ma podświetlenie LED  i pokazuje Ci brud w słabo oświetlonych miejscach. Nic nie umknie Twojej uwadze.

Sprzątasz pod niskimi meblami. Zbiornik na kurz jest w górnej części urządzenia, czyli przy rączce. Możesz położyć płasko odkurzacz i wsunąć go pod meble. Odkurzasz tam, gdzie trudno Ci dosięgnąć zwykłym odkurzaczem.

Sprzątasz meble, wnętrze auta, wysoko położone półki i sufity. Odkurzacz ma moduł ręczny, do którego montujesz końcówkę. Dosięgasz do szczelin, wysoko położonych miejsc i zakamarków w aucie.

Minusem jest mały zbiornik na kurz. Ma pojemność tylko 400 ml. Jeżeli odkurzasz kilka pokoi, albo dużą ilość brudu, częściej przerywasz pracę, żeby go opróżnić.

Higienicznie wyrzucasz brud. Producent zapewnia, że zbiornik na kurz ma konstrukcję, która ogranicza wzbijanie się chmury pyłu w trakcie wyrzucania śmieci. To ważne, bo to, co odkurzyłeś, nie „wraca” do pokoju (i powietrza).

Odkurzacz jest głośny (80 dB). To dźwięk podobny do głośnej muzyki w pomieszczeniu. Kiedy sprzątasz, przeszkadzasz innym w czytaniu, oglądaniu programu, czy odrabianiu lekcji.

Dokucza Ci alergia? Czas odetchnąć zdrowym i czystym powietrzem. Filtr łapie pyłki, wirusy, bakterie i zarodniki pleśni. Oszczędzasz pieniądze, bo myjesz go pod wodą. Używasz go wiele razy i nie kupujesz nowego filtra za każdym razem.

Odkurzasz całe mieszkanie za jednym razem? W trybie normalnym sprzątasz maksymalnie przez 50 minut, a w trybie Turbo (z wysoką mocą) do 22 minut. To sporo czasu, żeby odkurzyć np. kilka dywanów z włosów i sierści.

Rozładowała się bateria? Do pełnego naładowania potrzebujesz około 5 godzin. Odkurzacz ładujesz w stacji, którą możesz zamontować na ścianie. To świetna opcja, jeśli masz małe mieszkanie i chcesz oszczędzać miejsce na podłodze.

Reklama

W zestawie masz szczelinówkę, wkładkę z mikrofibry, zintegrowaną szczotkę, zbiornik na wodę, zasilacz i stację dokującą.

Cechy odkurzacza Philips SpeedPro Aqua FC6728/01
Specyfikacja:
 • Rodzaj – bezprzewodowy.
 • Moduł ręczny – tak.
 • Funkcja mopa – tak.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 50 minut.
 • Czas ładowania – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 400 ml.
 • Pojemność zbiornika na wodę – 280 ml.
 • Napięcie akumulatora – 21,6 V.
 • Głośność – 80 dB.
 • Waga – 2,1 kg.
 • Szczotka wciąga brud wzdłuż ścian i mebli.
 • W trybie Turbo działa do 22 minut.
 • Zbiornik na kurz ogranicza powstawanie chmury pyłu.
 • Ma zmywalny filtr.

Kup na Ceneo Kup na Allegro

Philips Aqua 8000 XC8149/01

Odkurzacz bezprzewodowy Philips Speedpro Max Aqua 8000 XC8149/01
Philips Aqua 8000 XC8149/01, ok. 2600 zł
Największe zalety odkurzacza Philips Aqua 8000 XC8149/01
Odkurzasz przez 80 minut w trybie normalnym
Odkurzasz przez 28 minut w trybie Turbo
Ma mopa

Masz duży dom i chcesz odkurzać wszystkie pokoje na jednym naładowaniu?

Odkurzacz bezprzewodowy Philips Aqua 8000 XC8149/01 to najdłużej działający odkurzacz w naszym rankingu. W normalnym trybie sprzątasz maksymalnie 80 minut. To dużo czasu, żeby odkurzyć cały dom, albo podłogi w kilku pokojach i kurz z mebli.

W trybie Turbo sprzątasz przez 28 minut. W tym czasie odkurzysz nawet kilka dużych dywanów z włosów i sierści, albo mocno zabrudzone miejsca w całym domu.

Do naładowania baterii do pełna potrzebujesz około 5 godzin.

Chcesz sprzątać szybciej? Odkurzasz i myjesz podłogę za jednym razem. Philips Aqua 8000 XC8149/01 to odkurzacz bezprzewodowy z mopem. Sprzątasz nie tylko kurz, sierść i włosy, ale też plamy, zacieki i ślady łap.

Wodę nalewasz do zbiornika o pojemności 280 ml. Jeśli chcesz, możesz dodać ulubiony detergent. Podłogę myjesz ściereczkami z powłoką Always Clean, która chroni je przed rozwojem bakterii na powierzchni.

Sprzątasz wzdłuż ścian, mebli, listew przypodłogowych i narożniki. Szczotka 360°zasysa brud z każdej strony (z tyłu, przodu i po bokach). Dokładniej odkurzasz miejsca, do których trudno Ci dosięgnąć zwykłą szczotką.

Widzisz kurz pod meblami i w słabo oświetlonych miejscach. Szczotka ma podświetlenie LED, więc wiesz, gdzie musisz jeszcze odkurzyć. Sprzątasz skuteczniej.

Reklama

Dopasowujesz prędkość pracy do ilości zabrudzeń i rodzaju podłogi. Masz 3 ustawienia prędkości (Eko, Standard i Turbo). Tryb Eco oszczędza baterię, a trybu Standard używasz do codziennego odkurzania. Z najwyższą moc (Turbo) odkurzasz np. dywany z włosów i sierści.

Odkurzasz meble tapicerowane, półki, szafki, szuflady, sufity, czy lampy. Odłączasz moduł ręczny i montujesz odpowiednią szczotkę.

Mini turboszczotka zbiera włosy i sierść z kanap, materacy, foteli, czy tapicerki samochodowej. Szczelinówka odkurza np. zakamarki i szuflady.

Często sprzątasz w aucie? W zestawie masz akcesoria do sprzątania samochodu. To elastyczny wąż, długa szczelinówka i miękka szczotka. Docierasz do wszystkich szczelin i wąskich przestrzeni.

Odkurzacz jest bardzo głośny (84 dB). To mniej więcej hałas przejeżdżającej ciężarówki. Kiedy odkurzasz, dźwięk może być irytujący dla domowników i zwierzaków. Zagłuszasz rozmowy, czy program w telewizji.

Kurz wpada do zbiornika o pojemności 600 ml. Jest duży i mieści sporo brudu. Rzadziej go opróżniasz, więc nie robisz przerw w pracy. To ważne, jeżeli odkurzasz duży dom.

Kichasz i masz katar? Filtr antyalergiczny łapie pyłki, kurz, bakterie i wirusy. Oddychasz czystym i zdrowym powietrzem.

Masz kontrolę nad odkurzaczem. Na cyfrowym wyświetlaczu widzisz poziom naładowania baterii. Wiesz, kiedy czas na naładowanie akumulatora, więc zawsze jesteś przygotowany do odkurzania.

Za pomocą wyświetlacza sterujesz silnikiem, dobierasz prędkość pracy i widzisz, kiedy wymienić filtr. Dzięki temu odkurzanie jest zawsze wydajne.

W zestawie dostajesz między innymi nasadkę Aqua, nasadkę zasysającą 360⁰, mini turboszczotkę, szczelinówkę, zestaw car kit i 2 nakładki z mikrofibry.

Reklama
Cechy odkurzacza Philips Aqua 8000 XC8149/01
Specyfikacja:
 • Rodzaj – bezprzewodowy.
 • Moduł ręczny – tak.
 • Funkcja mopa – tak.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 80 minut.
 • Czas ładowania – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 600 ml.
 • Pojemność zbiornika na wodę – 280 ml.
 • Napięcie akumulatora – 25,2 V.
 • Głośność – 84 dB.
 • Waga – 2,7 kg.
 • W trybie Turbo działa do 28 minut.
 • Szczotka wciąga brud wzdłuż ścian i mebli.
 • Szczotka ma podświetlenie LED.
 • Ściereczki do podłogi mają antybakteryjną powłokę Always Clean.
 • Ma 3 ustawienia prędkości.
 • Dostajesz zestaw akcesoriów do sprzątania auta.
 • Ma antyalergiczny filtr.
 • Ma cyfrowy wyświetlacz.

Kup na Ceneo Kup na Allegro

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Philips. Który?

Który odkurzacz bezprzewodowy Philips wybrałeś? Dlaczego?

Masz w domu inny model odkurzacza bezprzewodowego Philips? Jakie masz wrażenia?

Skomentuj!

Reklama
Obserwuj dyskusję
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz również:
07/10/2022
Wysoko podnosi ramię z mopem, kiedy wjeżdża na dywan. Robot sprzątający iRobot Roomba Combo j7

Reklama Chcesz, żeby Twój robot sprzątający mył panele i odkurzał dywan za jednym razem? Martwisz się, że mop zostawi mokre ślady na dywanie? iRobot znalazł na to rozwiązanie. Poznaj nowy odkurzacz automatyczny Roomba Combo j7. Odkurza i myje podłogę. Kiedy wjeżdża na dywan, wysoko unosi ramię z mopem, żeby nie zostawiać plam. Możesz go kupić […]

03/10/2022
Sprzątasz pod kanapą z prostymi plecami. Odkurzacz bezprzewodowy z elastyczną rurą Bosch Unlimited 7

Reklama Odkurzanie pod kanapą i stołem bez schylania się? Teraz już tak! Nowy odkurzacz bezprzewodowy Bosch Unlimited 7 zgina się, więc łatwo wsuwasz go pod meble. Szczotka sama dopasowuje moc ssania do rodzaju podłogi. Kiedy robisz sobie przerwę w pracy, parkujesz odkurzacz w pionie. Odkurzanie jest komfortowe i wygodne dla Twoich pleców. Elastyczna rura zgina […]

21/09/2022
Odkurzacz, który sam się czyści. Zobacz nowy Philips AquaTrio 9000 3w1

Reklama Chcesz oszczędzać czas i sprzątać szybciej? Nie lubisz ręcznie czyścić szczotek, mopa i brudnego wiadra po myciu podłogi? Świetnie się składa, bo nowy odkurzacz bezprzewodowy Philips AquaTrio 9000 3w1 ułatwia odkurzanie i mycie podłóg. A do tego sam się czyści. Wystarczy jeden ruch ręki i jednocześnie usuwasz kurz, plamy, zacieki i bakterie z podłóg […]

21/09/2022
Widzi brud niewidoczny dla oka. Odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7

Reklama Zastanawiasz się, jakiej mocy ssania użyć do skutecznego sprzątania drobnego kurzu, sierści zwierzaków, włosów, piasku i okruchów po śniadaniu? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7 Cordless yourMax wie, które obszary potrzebują wyższej mocy ssania. Ma czujnik kurzu, który automatycznie wykrywa brud. Odkurzacz sam dopasowuje najlepszą moc ssania, żeby go usunąć. Kärcher VC 7 sam […]

26/04/2022
Wybiera moc sprzątania za Ciebie. Odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean Pro Cordless

Reklama Jak skutecznie odkurzać dywany, płytki i panele? Czy na różnych powierzchniach potrzebujesz innej mocy ssania? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean™ Pro Cordless Vacuum Cleaner VRT95929VI wie, jak szybko i dokładnie sprzątać każdy rodzaj podłóg. Automatycznie dobiera najlepszą moc ssania w zależności od podłogi, którą odkurzasz. Zwiększa moc pracy tam, gdzie trzeba. Masz pewność, […]

11/04/2022
Masz alergię? Opróżniasz zbiornik bez chmury pyłu z Samsung Bespoke Jet

Reklama Dokucza Ci alergia? Denerwujesz się, kiedy przy opróżnianiu zbiornika odkurzacza pojawia się chmura pyłu? Masz wrażenie, że wszystkie zanieczyszczenia, które właśnie odkurzyłeś, unoszą się w powietrzu. I słusznie, bo chmura kurzu przedostaje się z powrotem do pokoju. Nowa seria odkurzaczy bezprzewodowych Bespoke Jet™ wie, jak Ci pomóc. Naciskasz 1 przycisk, a odkurzacz sam wyrzuca […]

07/03/2022
Rewolucyjne sprzątanie podłóg w domu. Nowa linia robotów sprzątających Ecovacs Deebot X1

Reklama Robot, który nie potrzebuje Twojej uwagi. Rodzina odkurzaczy automatycznych Ecovacs powiększyła się o 3 nowe modele – Deebot X1 Omni, X1 Turbo i X1 Plus. Są praktycznie samoobsługowe. Co potrafią? Często wyjeżdżasz w podróże służbowe? Zawsze wracasz do czystego domu. Robot sprzątający ze stacją OMNI sam wyrzuca kurz do specjalnego worka w stacji. Do […]

15/02/2022
Czyste i lśniące podłogi z nową serią robotów sprzątających Mi Robot Vacuum – Mop 2

Reklama Do rodziny robotów sprzątających Xiaomi dołączyły 4 nowe modele. Sprzątają podłogi w dużych domach i mniejszych mieszkaniach. Robią mapy pokoi, więc są wydajne i wybierają najlepszą drogę sprzątania. Nie tylko odkurzają różne rodzaje podłóg, ale też przecierają podłogi na mokro mopem. Co jeszcze mają dla Ciebie? Mi Robot Vacuum – Mop 2 Lite Zwinnie […]

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram