wróć
do góry

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi. Top 3

Autor: 
Kuba
17/10/2021
Skomentuj:
Udostępnij:
Reklama

Zdecydowałeś, że kupujesz odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi? Nie wiesz, który model jest najlepszy? Czym się różnią? Który najlepiej posprząta u Ciebie?

Wybrałem dla Ciebie top 3 odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi w różnych cenach. Sprawdź, który zabierasz do swojego domu!

Odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light, ok. 400 zł
Największe zalety odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light
Jest lekki – waży 1,2 kg
Oczyszcza powietrze 3 filtrami
Działa przez 45 minut

Szukasz taniego i lekkiego odkurzacza do paneli, kafelków, mebli i wysoko położonych miejsc?

Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light waży tylko 1,2 kg. Jest poręczny i łatwo nim manewrujesz. To rewelacyjna opcja również dla starszych osób.

Przyda Ci się, jeśli często odkurzasz wysoko położone półki, sufity, kratki wentylacyjne, czy lampy. Łatwo go podnosisz, a przy długim sprzątaniu Twoje ręce wolniej się męczą.

Podłogi odkurzasz miękką szczotką. Jest bezpieczna dla powierzchni i nie zostawia na niej śladów.

Sprzątasz kurz z mebli, szczelin, okruchy z blatów i wnętrze auta. Odłączasz moduł ręczny i montujesz odpowiednią końcówkę (szczelinową lub szczotkową). Gotowe.

Oczyszczasz powietrze, którym oddychasz. To sprawka 3 – stopniowego systemu filtracji powietrza. Zanieczyszczenia łapie system cyklonowy (wir powietrza), filtr bawełniany i filtr HEPA.

Filtr HEPA myjesz pod wodą. Oszczędzasz pieniądze, bo nie kupujesz nowego filtra za każdym razem.

Dopasowujesz moc ssania do ilości zabrudzeń. Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi ma 2 tryby mocy. Tryb standardowy przyda Ci się np. do drobnego kurzu, a tryb Max do dużej ilości brudu, rozsypanego ryżu, czy dużych okruchów.

Reklama

Minusem jest niska moc ssania (50 AW). To znaczy, że odkurzacz radzi sobie z kurzem na panelach i kafelkach, ale może mieć kłopot z odkurzeniem dywanów.

Odkurzacz robi sporo hałasu (79 dB). To dźwięk podobny do trąbienia. Kiedy sprzątasz, przeszkadzasz domownikom w codziennych czynnościach.

Kurz wpada do zbiornika o pojemności 500 ml. Jest spory, więc rzadko go opróżniasz i nie robisz przerw w pracy. Łatwo go wyjmujesz i myjesz pod wodą.

Sprzątasz całe mieszkanie od razu. Po naładowaniu odkurzasz przez maksymalnie 45 minut (w trybie standardowym). W tym czasie posprzątasz podłogę w kilku pokojach. Z maksymalną mocą (bez elektroszczotki) odkurzasz przez 13 minut.

Odkurzacz ładujesz do pełna w stacji ściennej przez około 5 godzin. Stacja na ścianie to dobry wybór do małych mieszkań, bo oszczędzasz miejsce na podłodze.

W zestawie masz między innymi szczotkę, dyszę ze szczotką, szczelinówkę, drążek przedłużający i stację dokującą.

Cechy odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light
Specyfikacja:
 • Rodzaj – bezprzewodowy.
 • Moduł ręczny – tak.
 • Funkcja mopa – nie.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 45 minut.
 • Czas ładowania – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 500 ml.
 • Filtr – HEPA i bawełniany.
 • Moc ssania – 50 AW.
 • Moc silnika – 220 W.
 • Głośność – 79 dB.
 • Waga – 1,2 kg.
 • Ma miękką szczotkę, bezpieczną dla podłóg.
 • Oczyszcza powietrze 3 filtrami.
 • Ma 2 ustawienia mocy.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10

Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10
Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10, ok. 900 zł
Największe zalety odkurzacza Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10
Ma mopa
Ma wysoką moc ssania 150 AW
Mniej włosów nawija się na szczotkę

Rozglądasz się za lekkim odkurzaczem bezprzewodowym z funkcją mycia?

Sprzątasz szybciej, bo odkurzasz i myjesz podłogę za jednym razem. Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 BHR4307GL to odkurzacz bezprzewodowy z mopem.

Myjesz każdy rodzaj podłogi. Wybierasz szybkość przesiąkania wody na ściereczkę, więc mycie jest bezpieczne dla delikatnych podłóg. Decydujesz, czy odświeżasz powierzchnię, czy czas na porządne mycie.

Reklama

Odkurzacz wciąga drobny kurz i większe zabrudzenia. Ma wysoką moc ssania 150 AW, więc radzi sobie na różnych rodzajach podłóg.

Szczotka rozpoznaje materiał podłogowy i dopasowuje do niego swoje położenie. Dokładnie przylega do podłogi i skuteczniej odkurza.

Denerwują Cię włosy i sierść nawinięte na wałek? Szczotka ma kształt „V”, który zmniejsza ryzyko nawijania się włosów. Szybciej i łatwiej czyścisz szczotkę po skończeniu odkurzania.

Sprzątasz nie tylko podłogi, ale też meble, sufity, szczeliny i wnętrze auta. Odkurzacz ma moduł ręczny, do którego montujesz odpowiednią końcówkę.

Mini elektroszczotka zbiera sierść i włosy z materacy, kanap i foteli. Szczelinówka odkurza szuflady i wąskie miejsca, a szczotka do kurzu sprząta np. stół, blat i biurko.

Minusem jest waga odkurzacza (4 kg). Jest dosyć ciężki, co odczujesz przy długim odkurzaniu i sprzątaniu wysoko położonych miejsc (kiedy unosisz odkurzacz).Twoje ręce dosyć szybko się zmęczą.

Masz alergię? Czas pooddychać czystym i zdrowym powietrzem. System cyklonowy (wir powietrza) oddziela cząsteczki kurzu od powietrza. Pomaga mu filtr HEPA, który łapie alergeny, bakterie i wirusy.

Oszczędzasz pieniądze, bo nie kupujesz za każdym razem nowego filtra. Filtr HEPA myjesz pod wodą i jest gotowy do kolejnego użycia.

Dobierasz moc ssania do ilości brudu i rodzaju powierzchni. Masz 3 tryby pracy (Eco, Standard i Pełna moc).

Tryb Eco przydaje się np. do małej ilości kurzu na panelach i płytkach, a tryb Pełnej mocy do włosów i sierści na dywanie. Oszczędzasz energię, bo używasz wysokiej mocy tylko tam, gdzie potrzebujesz.

Reklama

Kurz wpada do zbiornika o pojemności 600 ml. Jest duży, mieści sporo brudu i rzadziej go opróżniasz.

Masz kontrolę nad tym, jak działa odkurzacz. Na kolorowym ekranie widzisz tryb pracy, moc, czy poziom baterii. Jest jasny i czytelny, co jest ważne np. dla osób starszych.

Na ekranie masz tempomat. To znaczy, że nie musisz non stop wciskać guzika, żeby odkurzacz działał bez przerwy. Włączasz blokadę i uwalniasz palce, więc sprzątanie jest wygodniejsze. Jest też mniejsze ryzyko, że przycisk się zepsuje przez częste naciskanie.

Sprzątasz całe mieszkanie od razu? W trybie Eco odkurzasz maksymalnie przez 65 minut. To sporo czasu, żeby posprzątać podłogę w kilku pokojach, albo odkurzyć meble.

Z maksymalną mocą sprzątasz tylko przez 10 minut. To minus, jeśli masz w domu dywany i często odkurzasz je z sierści i włosów. Odkurzacz szybko się rozładuje i musisz go naładować przed sprzątnięciem następnego dywanu.

Ładujesz go w stacji ściennej przez około 3,5 godziny. Stacja na ścianie jest idealna do małych mieszkań, bo oszczędzasz miejsce na podłodze.

Jednocześnie możesz ładować 2 akumulatory. Kiedy jeden się rozładuje, nie czekasz na naładowanie, tylko montujesz drugi, gotowy do działania. Sprzątasz szybciej, bo nie robisz przerw w pracy.

Akcesoria masz zawsze pod ręką. Przechowujesz je w stacji ładującej, więc są zawsze gotowe do użycia.

W zestawie jest szczotka do podłóg, do łóżek, dysza ze szczotką, szczelinówka, drążek przedłużający, zbiornik na wodę i stacja dokująca.

Cechy odkurzacza Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10
Specyfikacja:
 • Rodzaj – bezprzewodowy.
 • Moduł ręczny – tak.
 • Funkcja mopa – tak.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 65 minut.
 • Czas ładowania – ok. 3,5 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 600 ml.
 • Filtr – HEPA.
 • Moc ssania – 150 AW.
 • Moc silnika – 450 W.
 • Głośność – 79 dB.
 • Waga – 4 kg.
 • Szczotka rozpoznaje rodzaj podłogi.
 • Szczotka ma kształt „V” i mniej włosów się na nią nawija.
 • Ma 3 tryby pracy.
 • Ma kolorowy ekran.
 • Ma tempomat.
 • Jednocześnie ładujesz 2 akumulatory.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

Reklama

Xiaomi Dreame V11

Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Dreame V11
Xiaomi Dreame V11, ok. 1100 zł
Największe zalety odkurzacza Xiaomi Dreame V11
Jest cichy - 73 dB
Jest lekki – waży 1,6 kg
Odkurzasz przez 90 minut

Chcesz odkurzać, kiedy Twoje dzieci się bawią?

Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Dreame V11 to najcichszy odkurzacz w naszym rankingu (73 dB). To mniej więcej dźwięk samochodu na ulicy.To znaczy, że kiedy sprzątasz, hałas nie irytuje Twojej rodziny.

Wygodnie sprzątasz przez długi czas.Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi jest lekki i waży 1,6 kg. Jest poręczny, łatwo nim manewrujesz i unosisz, żeby odkurzyć wysokie półki, sufity, lampy, czy kratki wentylacyjne.

Sprzątasz podłogi i meble. Odkurzacz ma szczotkę do podłóg, dywanów i wykładzin. Odłączasz moduł ręczny i montujesz końcówkę, którą sprzątasz szczeliny, kurz z mebli, okruszki z blatu, czy wnętrze auta.

Odkurzacz wciąga drobny kurz i większe zabrudzenia dzięki mocy ssania 140 AW.

Małym minusem jest fakt, że jeśli masz grube i włochate dywany, może niedokładnie wciągać włosy i sierść.

Dopasowujesz moc ssania do ilości brudu i rodzaju podłogi. Masz 3 tryby mocy (Eco, Normal i Turbo). Tryb Eco przydaje się np. do drobnego kurzu na panelach, a tryb Turbo do dużych okruchów na dywanie.

Dokucza Ci alergia? Oddychasz z ulgą czystym powietrzem. System cyklonowy (wirujące powietrze) oddziela cząsteczki kurzu. Filtr HEPA łapie pyłki, wirusy, roztocza i bakterie.

Oszczędzasz pieniądze. Filtr HEPA myjesz pod wodą i jest gotowy do użycia. Nie kupujesz nowego filtra za każdym razem.

Brud wpada do zbiornika o pojemności 500 ml. Mieści sporo kurzu, więc rzadko go opróżniasz. Chcesz go wyczyścić? Myjesz go pod wodą i gotowe.

Reklama

Odkurzasz cały dom od razu. W trybie Eco sprzątasz maksymalnie przez 90 minut, więc masz sporo czasu na odkurzenie podłóg i mebli.

Czas na ładowanie? Potrzebujesz około 4 godziny, żeby naładować baterię do pełna. Odkurzacz ładujesz i przechowujesz w stacji na ścianie. To świetna opcja do małych mieszkań i domów, bo oszczędzasz miejsce na podłodze.

W zestawie jest dysza do szczelin, szczotka 2w1, dysza z miękką szczotką, mała dysza, giętka rura przedłużająca, rura przedłużająca i stacja dokująca.

Cechy odkurzacza Xiaomi Dreame V11
Specyfikacja:
 • Rodzaj – bezprzewodowy.
 • Moduł ręczny – tak.
 • Funkcja mopa – nie.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 90 minut.
 • Czas ładowania – ok. 4 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 500 ml.
 • Filtr – HEPA.
 • Moc ssania – 140 AW.
 • Moc silnika – 450 W.
 • Głośność – 73 dB.
 • Waga – 1,6 kg.
 • Jest cichy i lekki.
 • Ma 3 tryby pracy.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi. Który?

Który odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi wybrałeś? Dlaczego?

Używasz innego modelu odkurzacza bezprzewodowego Xiaomi? Którego? Jakie masz wrażenia?

Skomentuj!

Reklama
Obserwuj dyskusję
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz również:
07/10/2022
Wysoko podnosi ramię z mopem, kiedy wjeżdża na dywan. Robot sprzątający iRobot Roomba Combo j7

Reklama Chcesz, żeby Twój robot sprzątający mył panele i odkurzał dywan za jednym razem? Martwisz się, że mop zostawi mokre ślady na dywanie? iRobot znalazł na to rozwiązanie. Poznaj nowy odkurzacz automatyczny Roomba Combo j7. Odkurza i myje podłogę. Kiedy wjeżdża na dywan, wysoko unosi ramię z mopem, żeby nie zostawiać plam. Możesz go kupić […]

03/10/2022
Sprzątasz pod kanapą z prostymi plecami. Odkurzacz bezprzewodowy z elastyczną rurą Bosch Unlimited 7

Reklama Odkurzanie pod kanapą i stołem bez schylania się? Teraz już tak! Nowy odkurzacz bezprzewodowy Bosch Unlimited 7 zgina się, więc łatwo wsuwasz go pod meble. Szczotka sama dopasowuje moc ssania do rodzaju podłogi. Kiedy robisz sobie przerwę w pracy, parkujesz odkurzacz w pionie. Odkurzanie jest komfortowe i wygodne dla Twoich pleców. Elastyczna rura zgina […]

21/09/2022
Odkurzacz, który sam się czyści. Zobacz nowy Philips AquaTrio 9000 3w1

Reklama Chcesz oszczędzać czas i sprzątać szybciej? Nie lubisz ręcznie czyścić szczotek, mopa i brudnego wiadra po myciu podłogi? Świetnie się składa, bo nowy odkurzacz bezprzewodowy Philips AquaTrio 9000 3w1 ułatwia odkurzanie i mycie podłóg. A do tego sam się czyści. Wystarczy jeden ruch ręki i jednocześnie usuwasz kurz, plamy, zacieki i bakterie z podłóg […]

21/09/2022
Widzi brud niewidoczny dla oka. Odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7

Reklama Zastanawiasz się, jakiej mocy ssania użyć do skutecznego sprzątania drobnego kurzu, sierści zwierzaków, włosów, piasku i okruchów po śniadaniu? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7 Cordless yourMax wie, które obszary potrzebują wyższej mocy ssania. Ma czujnik kurzu, który automatycznie wykrywa brud. Odkurzacz sam dopasowuje najlepszą moc ssania, żeby go usunąć. Kärcher VC 7 sam […]

26/04/2022
Wybiera moc sprzątania za Ciebie. Odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean Pro Cordless

Reklama Jak skutecznie odkurzać dywany, płytki i panele? Czy na różnych powierzchniach potrzebujesz innej mocy ssania? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean™ Pro Cordless Vacuum Cleaner VRT95929VI wie, jak szybko i dokładnie sprzątać każdy rodzaj podłóg. Automatycznie dobiera najlepszą moc ssania w zależności od podłogi, którą odkurzasz. Zwiększa moc pracy tam, gdzie trzeba. Masz pewność, […]

11/04/2022
Masz alergię? Opróżniasz zbiornik bez chmury pyłu z Samsung Bespoke Jet

Reklama Dokucza Ci alergia? Denerwujesz się, kiedy przy opróżnianiu zbiornika odkurzacza pojawia się chmura pyłu? Masz wrażenie, że wszystkie zanieczyszczenia, które właśnie odkurzyłeś, unoszą się w powietrzu. I słusznie, bo chmura kurzu przedostaje się z powrotem do pokoju. Nowa seria odkurzaczy bezprzewodowych Bespoke Jet™ wie, jak Ci pomóc. Naciskasz 1 przycisk, a odkurzacz sam wyrzuca […]

07/03/2022
Rewolucyjne sprzątanie podłóg w domu. Nowa linia robotów sprzątających Ecovacs Deebot X1

Reklama Robot, który nie potrzebuje Twojej uwagi. Rodzina odkurzaczy automatycznych Ecovacs powiększyła się o 3 nowe modele – Deebot X1 Omni, X1 Turbo i X1 Plus. Są praktycznie samoobsługowe. Co potrafią? Często wyjeżdżasz w podróże służbowe? Zawsze wracasz do czystego domu. Robot sprzątający ze stacją OMNI sam wyrzuca kurz do specjalnego worka w stacji. Do […]

15/02/2022
Czyste i lśniące podłogi z nową serią robotów sprzątających Mi Robot Vacuum – Mop 2

Reklama Do rodziny robotów sprzątających Xiaomi dołączyły 4 nowe modele. Sprzątają podłogi w dużych domach i mniejszych mieszkaniach. Robią mapy pokoi, więc są wydajne i wybierają najlepszą drogę sprzątania. Nie tylko odkurzają różne rodzaje podłóg, ale też przecierają podłogi na mokro mopem. Co jeszcze mają dla Ciebie? Mi Robot Vacuum – Mop 2 Lite Zwinnie […]

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram