wróć
do góry
Kategoria: 

Najlepszy robot sprzątający Ecovacs. Top 3

Autor: 
Kuba
20/11/2021
Skomentuj:
Udostępnij:
Reklama

Zdecydowałeś, że w Twoim domu ma odkurzać robot sprzątający Ecovacs?

Nie masz pojęcia, który model odkurzacza wybrać? Czym się od siebie różnią? Który najlepiej posprząta Twoje podłogi?

Wybrałem dla Ciebie 3 najciekawsze modele robotów sprzątających Ecovacs w różnych cenach. Sprawdź, który z nich ma to wszystko, czego potrzebujesz.

Roboty sprzątające Ecovacs

Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO

Robot sprzątający Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO
Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO, ok. 1800 zł
Największe zalety odkurzacza Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO
Ma nawigację laserową LiDAR
Wykrywa przeszkody dzięki systemowi TrueDetect
Ma moc ssania 2600 Pa

Szukasz samodzielnego robota, którego ze spokojem zostawiasz samego w domu i idziesz do pracy?

Robot sprzątający Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO uczy się planu Twojego domu. Rysuje dokładne mapy dzięki nawigacji laserowej LiDAR i czujnikom dToF. Skanuje to, co widzi, w zakresie 360°. Sam wybiera najlepszą ścieżkę sprzątania każdego pokoju.

Wszystko, co stoi na podłodze, jest bezpieczne. Odkurzacz automatyczny ma czujniki, które wykrywają przeszkody. To system TrueDetect z laserową technologią 3D. Robot zauważa przeszkodę, omija ją i kontynuuje pracę, bez zatrzymywania się.

Odkurza podłogi twarde i dywany. Ma moc ssania 2600 Pa i wyciąga brud ze szczelin w podłodze. Sprząta drobny kurz i duże zabrudzenia (np. okruchy). Kiedy wjeżdża na dywan, automatycznie podwaja moc ssania.

Sprzątanie jest szybkie, bo robot ma mopa. Myje każdy rodzaj podłóg, nawet delikatne drewniane powierzchnie. Masz 4 ustawienia nawilżenia mopa, więc dobierasz je do rodzaju podłogi i stopnia zabrudzenia.

Mikropompa automatycznie dozuje wodę i równomiernie nawilża ściereczkę. Jesteś spokojny, bo woda się nie rozleje i nie zniszczy powierzchni.

Nie musisz przygotowywać podłogi do mopowania. Dzięki czujnikom ultradźwiękowym odkurzacz wykrywa dywany i je omija.

Reklama

Robot oczyszcza powietrze, którym oddychasz. Ma 3 – warstwowy system filtracji kurzu, który łapie do 99% alergenów i drobnych cząsteczek.

Jest w miarę cichy. Generuje dźwięk na poziomie 67 dB. To dźwięk podobny tego, który słyszysz we wnętrzu samochodu.

Minusem jest mały zbiornik na kurz. Ma pojemność 420 ml. Jeśli sprzątasz cały dom od razu, albo dużą ilość brudu, musisz robić przerwy, żeby go opróżnić.

Robot jest dosyć wysoki (9,3 cm). Przed zakupem zmierz, jaka jest odległość pomiędzy meblami a podłogą. Jeżeli masz niskie meble, robot się nie zmieści, albo utknie.

Sprząta cały dom na jednym naładowaniu. Dzięki baterii odkurza przez 110 minut. Kiedy bateria się wyładuje, sam wraca do bazy i uzupełnia energię przez około 4 godziny.

Kiedy się naładuje, jedzie do miejsca, w którym przerwał odkurzanie i kontynuuje. Wiesz, że cała podłoga jest równomiernie odkurzona.

Sterujesz aplikacją Ecovacs. Sprawdzasz, jak przebiega sprzątanie, ustawiasz harmonogram pracy, wirtualne ściany i strefy bez sprzątania.

Nadajesz nazwy pokojom, zapisujesz wiele map i wybierasz, które miejsca są narażone na największe zabrudzenia. Przypisujesz różne ustawienia sprzątania do różnych pomieszczeń. Możesz sterować głosem dzięki współpracy z Google Assistant i Alexa.

W zestawie dostajesz stację dokującą, szczotki boczne, ściereczkę wielorazową, 10 ściereczek jednorazowych, nakładkę do mopowania i narzędzie do czyszczenia.

Cechy odkurzacza Ecovacs Deebot Ozmo N8 PRO
Specyfikacja:
 • Funkcja mopa – tak.
 • Moc ssania – 2600 Pa.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 110 minut.
 • Czas ładowania – ok. 4 godziny.
 • Czujniki – antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, schodów.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 420 ml.
 • Sterowanie – aplikacja i głos.
 • Głośność – 67 dB.
 • Wysokość – 9,3 cm.
 • Robi mapę domu dzięki nawigacji LiDAR.
 • Wykrywa przeszkody dzięki systemowi TrueDetect.
 • Ma 4 poziomy nawilżenia mopa.
 • Sam wraca do bazy ładowania.
 • Kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

Reklama

Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI

Odkurzacz automatyczny Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI
Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI, ok. 2500 zł
Największe zalety odkurzacza Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI
Wykrywa przeszkody dzięki technologii AIVI
Pokazuje obraz na żywo dzięki kamerze HD
Sprząta w dużym domu przez 175 minut

Masz dużo mebli, kwiatów i innych przedmiotów na podłogach?

Robot sprzątający Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI zwinnie omija przeszkody. Ma technologię AIVI, dzięki której rozpoznaje, identyfikuje przedmioty i decyduje, jak wokół nich posprzątać.

To znaczy, że nie musisz wcześniej przygotowywać podłogi do odkurzania. Możesz zostawić na podłodze kapcie, skarpetki, albo zabawki dzieci. Robot wie, co ma zrobić.

Odkurzacz zgłasza Ci, co napotkał na swojej drodze. Informuje Cię o przeszkodzie, a kiedy ją usuniesz, odsyłasz robota z powrotem do sprzątania tego miejsca.

Lubisz wiedzieć, co się dzieje? Robot ma kamerę HD, która na żądanie pokazuje Ci obraz na żywo. Wiesz, co robi Twój futrzak, albo czy zamknąłeś wszystkie okna. Kierujesz robota w określone miejsce i gotowe.

Rysuje precyzyjne mapy nawet kilku pięter domu dzięki technologii TrueMapping. Dzięki mapie wybiera najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego pokoju. Odkurzanie jest wydajne, bo robot stara się nie pominąć żadnego miejsca, albo nie odkurzać go 2 razy.

Jest świetny do dużych domów. Po naładowaniu działa maksymalnie przez 175 minut. To sporo czasu na odkurzenie wszystkich pokoi w piętrowym domu.

Wie, kiedy musi się naładować. Kiedy poziom baterii jest niski, sam wraca do stacji i ładuje się około 6,5 godziny. Po uzupełnieniu energii kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał.

Dopasowujesz tryb sprzątania do swojego stylu życia i potrzeb. Do wyboru masz 3 tryby czyszczenia, np. sprzątanie wszystkich podłóg, określonego pokoju, albo miejsca (np. pod stołem w kuchni).

Sprawnie przejeżdża między pokojami i wjeżdża na dywany. Pokonuje progi o wysokości do 2 cm. Kiedy wjeżdża na dywan, automatycznie podwaja moc ssania i zbiera kurz, sierść, czy włosy.

Reklama

Jest wielofunkcyjny. Nie tylko odkurza, ale też myje podłogi. Nalewasz wodę do zbiornika o pojemności 240 ml, a robot usuwa plamy z podłóg twardych.

Nie musisz zwijać dywanów przed myciem podłogi. Robot ma czujniki, które je wykrywają, więc omija je w trakcie mopowania.

Minusem jest mały zbiornik na kurz (420 ml). Jeżeli sprzątasz cały dom od razu, albo dużą ilość brudu, często robisz przerwy, żeby wyrzucić kurz.

Jest dosyć wysoki (9,3 cm). Jeżeli masz meble na niskich nóżkach, może się pod nimi zaklinować, albo nie zmieści się pod nie.

Dokucza Ci alergia? Robot oczyszcza powietrze w Twoim domu 3 – warstwowym filtrem. Łapie do 99% drobnych cząsteczek i alergenów.

Jego głośność to 67 dB, co porównasz do odgłosów we wnętrzu zatłoczonej restauracji. Raczej nie obejrzysz przy nim programu w TV, ale nie powinien przeszkadzać dzieciom w zabawie.

Sterujesz aplikacją, albo głosem dzięki współpracy z Google Assistant i Alexa. W aplikacji wybierasz tryb pracy, ustawiasz harmonogram i zapisujesz mapy.

Twoje dzieci rozsypały zabawki na podłodze w salonie? Ustawiasz wirtualne ściany, czyli obszary, które robot ma omijać.

W zestawie masz stację dokującą, szczotki boczne, wielorazową ściereczkę z mikrofibry, jednorazową ściereczkę i narzędzie do czyszczenia.

Cechy odkurzacza Ecovacs Deebot Ozmo T8 AIVI
Specyfikacja:
 • Funkcja mopa – tak.
 • Moc ssania – b/d.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 175 minut.
 • Czas ładowania – ok. 6,5 godziny.
 • Czujniki – antykolizyjny, odległości, krawędzi, schodów, przeszkód.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 420 ml.
 • Pojemność zbiornika na wodę – 240 ml.
 • Sterowanie – aplikacja i głos.
 • Głośność – 67 dB.
 • Wysokość – 9,3 cm.
 • Wykrywa i omija przeszkody dzięki technologii AIVI.
 • Informuje Cię o napotkanych przeszkodach.
 • Pokazuje obraz na żywo dzięki kamerze HD.
 • Robi mapę domu dzięki technologii TrueMapping.
 • Sam wraca do bazy ładowania.
 • Kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał.
 • Ma 3 tryby sprzątania.
 • Przejeżdża przez progi do 2 cm.
 • Automatycznie podwaja moc ssania na dywanach.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

Reklama

Ecovacs Deebot T9+

Robot sprzątający covacs Deebot T9
Ecovacs Deebot T9+, ok. 3500 zł
Największe zalety odkurzacza Ecovacs Deebot T9+
Sam opróżnia zbiornik na kurz
Ma wysoką moc ssania 3000 Pa
Ma odświeżacz powietrza

Dużo pracujesz, albo często wyjeżdżasz i chcesz, żeby robot sam wyrzucał śmieci?

Robot sprzątający Ecovacs Deebot T9+ wyręcza Cię w opróżnianiu zbiornika na kurz. Kiedy skończy sprzątać, automatycznie podjeżdża do stacji i opróżnia pojemnik. Nie przejmujesz się wyrzucaniem śmieci nawet przez 30 dni, bo worek ma pojemność aż 2,5 l.

Odkurzacz sprząta panele, płytki, podłogi drewniane i dywany dzięki wysokiej mocy ssania 3000 Pa. Wyciąga brud ze szczelin w podłogach. Jest przy tym dosyć cichy, bo generuje hałas na poziomie 67 dB. To mniej więcej dźwięk darcia papieru.

Robot wie, że czyste podłogi to nie wszystko. Ma wbudowany odświeżacz powietrza, więc zostawia po sobie przyjemny aromat. Przydaje się w każdym domu – nie tylko w tym, w którym są futrzaki.

Bezpiecznie porusza się po domu. Rysuje mapę dzięki technologii TrueMapping 2.0. Dzięki mapom rozpoznaje otoczenie i jeździ nawet w ciemności. Wykrywa i omija przeszkody dzięki technologii TrueDetect 3D 2.0.

Zwinnie porusza się między pokojami i wjeżdża na dywany. Przejeżdża przez progi o wysokości do 2 cm.

Dopasowujesz sprzątanie do swojego stylu życia. Do wyboru masz 6 gotowych trybów czyszczenia. Wybierasz, czy robot ma sprzątać wszystkie podłogi, wybrane strefy, czy konkretne miejsce (np. rozsypane chrupki na dywanie).

Minusem jest mały zbiornik na kurz. Ma pojemność 420 ml. Jeśli sprzątasz cały dom od razu, robot będzie często robił przerwy, żeby wyrzucić brud.

Jest też dosyć wysoki (9,3 cm). Im masz niższe meble, tym większe ryzyko, że nie wjedzie pod nie, albo się zaklinuje.

Widzisz plamy na podłodze? Robot sprzątający myje podłogę mopem, który delikatnie wibruje. Dzięki temu lepiej radzi sobie z plamami.

Reklama

Myje nawet delikatne drewniane podłogi. Masz 4 ustawienia nawilżenia ściereczki. Dopasowujesz je do rodzaju podłogi i ilości brudu. Wybierasz, czy czas na delikatne przetarcie drewnianej podłogi w salonie, czy intensywne mycie kafelków w kuchni.

Jest świetny do dużych i piętrowych domów, bo po naładowaniu sprząta przez 175 minut. Rozładowała się bateria? Robot automatycznie wraca do bazy i ładuje się przez około 6,5 godziny. Nie musisz go pilnować.

Sterujesz aplikacją. Sprawdzasz, jak przebiega sprzątanie, przełączasz się między mapami 2D i 3D i wybierasz trasę sprzątania.

W zestawie dostajesz stację, 2 worki, szczotki boczne, 10 jednorazowych ściereczek, filtr, narzędzie do czyszczenia i 1 kapsułkę odświeżacza powietrza.

Cechy odkurzacza Ecovacs Deebot T9+
Specyfikacja:
 • Funkcja mopa – tak.
 • Moc ssania – 3000 Pa.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 175 minut.
 • Czas ładowania – ok. 6,5 godziny.
 • Czujniki – antykolizyjny, schodów, odległości, krawędzi, zbliżeniowy, przeszkód.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 420 ml.
 • Sterowanie – aplikacja.
 • Głośność – 67 dB.
 • Wysokość – 9,3 cm.
 • Sam opróżnia zbiornik z kurzem do stacji.
 • Ma odświeżacz powietrza.
 • Robi mapę domu dzięki TrueMapping 2.0.
 • Wykrywa i omija przeszkody dzięki TrueDetect 3D 2.0.
 • Przejeżdża przez progi do 2 cm.
 • Ma 6 trybów pracy.
 • Ma mopa, który delikatnie wibruje.
 • Ma 4 poziomy nawilżenia mopa.
 • Sam wraca do bazy ładowania.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

Najlepszy robot sprzątający Ecovacs. Który?

Którego robota sprzątającego Ecovacs wybrałeś? Dlaczego?

A może masz w domu inny model odkurzacza automatycznego Ecovacs? Jaka jest Twoja opinia?

Skomentuj!

Reklama
Obserwuj dyskusję
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz również:
07/10/2022
Wysoko podnosi ramię z mopem, kiedy wjeżdża na dywan. Robot sprzątający iRobot Roomba Combo j7

Reklama Chcesz, żeby Twój robot sprzątający mył panele i odkurzał dywan za jednym razem? Martwisz się, że mop zostawi mokre ślady na dywanie? iRobot znalazł na to rozwiązanie. Poznaj nowy odkurzacz automatyczny Roomba Combo j7. Odkurza i myje podłogę. Kiedy wjeżdża na dywan, wysoko unosi ramię z mopem, żeby nie zostawiać plam. Możesz go kupić […]

03/10/2022
Sprzątasz pod kanapą z prostymi plecami. Odkurzacz bezprzewodowy z elastyczną rurą Bosch Unlimited 7

Reklama Odkurzanie pod kanapą i stołem bez schylania się? Teraz już tak! Nowy odkurzacz bezprzewodowy Bosch Unlimited 7 zgina się, więc łatwo wsuwasz go pod meble. Szczotka sama dopasowuje moc ssania do rodzaju podłogi. Kiedy robisz sobie przerwę w pracy, parkujesz odkurzacz w pionie. Odkurzanie jest komfortowe i wygodne dla Twoich pleców. Elastyczna rura zgina […]

21/09/2022
Odkurzacz, który sam się czyści. Zobacz nowy Philips AquaTrio 9000 3w1

Reklama Chcesz oszczędzać czas i sprzątać szybciej? Nie lubisz ręcznie czyścić szczotek, mopa i brudnego wiadra po myciu podłogi? Świetnie się składa, bo nowy odkurzacz bezprzewodowy Philips AquaTrio 9000 3w1 ułatwia odkurzanie i mycie podłóg. A do tego sam się czyści. Wystarczy jeden ruch ręki i jednocześnie usuwasz kurz, plamy, zacieki i bakterie z podłóg […]

21/09/2022
Widzi brud niewidoczny dla oka. Odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7

Reklama Zastanawiasz się, jakiej mocy ssania użyć do skutecznego sprzątania drobnego kurzu, sierści zwierzaków, włosów, piasku i okruchów po śniadaniu? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7 Cordless yourMax wie, które obszary potrzebują wyższej mocy ssania. Ma czujnik kurzu, który automatycznie wykrywa brud. Odkurzacz sam dopasowuje najlepszą moc ssania, żeby go usunąć. Kärcher VC 7 sam […]

26/04/2022
Wybiera moc sprzątania za Ciebie. Odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean Pro Cordless

Reklama Jak skutecznie odkurzać dywany, płytki i panele? Czy na różnych powierzchniach potrzebujesz innej mocy ssania? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean™ Pro Cordless Vacuum Cleaner VRT95929VI wie, jak szybko i dokładnie sprzątać każdy rodzaj podłóg. Automatycznie dobiera najlepszą moc ssania w zależności od podłogi, którą odkurzasz. Zwiększa moc pracy tam, gdzie trzeba. Masz pewność, […]

11/04/2022
Masz alergię? Opróżniasz zbiornik bez chmury pyłu z Samsung Bespoke Jet

Reklama Dokucza Ci alergia? Denerwujesz się, kiedy przy opróżnianiu zbiornika odkurzacza pojawia się chmura pyłu? Masz wrażenie, że wszystkie zanieczyszczenia, które właśnie odkurzyłeś, unoszą się w powietrzu. I słusznie, bo chmura kurzu przedostaje się z powrotem do pokoju. Nowa seria odkurzaczy bezprzewodowych Bespoke Jet™ wie, jak Ci pomóc. Naciskasz 1 przycisk, a odkurzacz sam wyrzuca […]

07/03/2022
Rewolucyjne sprzątanie podłóg w domu. Nowa linia robotów sprzątających Ecovacs Deebot X1

Reklama Robot, który nie potrzebuje Twojej uwagi. Rodzina odkurzaczy automatycznych Ecovacs powiększyła się o 3 nowe modele – Deebot X1 Omni, X1 Turbo i X1 Plus. Są praktycznie samoobsługowe. Co potrafią? Często wyjeżdżasz w podróże służbowe? Zawsze wracasz do czystego domu. Robot sprzątający ze stacją OMNI sam wyrzuca kurz do specjalnego worka w stacji. Do […]

15/02/2022
Czyste i lśniące podłogi z nową serią robotów sprzątających Mi Robot Vacuum – Mop 2

Reklama Do rodziny robotów sprzątających Xiaomi dołączyły 4 nowe modele. Sprzątają podłogi w dużych domach i mniejszych mieszkaniach. Robią mapy pokoi, więc są wydajne i wybierają najlepszą drogę sprzątania. Nie tylko odkurzają różne rodzaje podłóg, ale też przecierają podłogi na mokro mopem. Co jeszcze mają dla Ciebie? Mi Robot Vacuum – Mop 2 Lite Zwinnie […]

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram