wróć
do góry
Kategoria: 

Najlepszy robot sprzątający iRobot. Top 3

Autor: 
Kuba
27/10/2021
Skomentuj:
Udostępnij:
Reklama

Zdecydowałeś, że w Twoim domu będzie odkurzał robot sprzątający iRobot? Zastanawiasz się, który model jest najlepszy? Czym się różnią?

Co kupić, żeby nie przepłacić?

Zrobiłem dla Ciebie ranking top 3 robotów sprzątających marki iRobot. Sprawdź, który jest idealny do Twojego domu.

Roboty sprzątające iRobot

iRobot Braava Jet M6

Robot sprzątający iRobot Braava JET M6
iRobot Braava Jet M6, ok. 2000 zł
Największe zalety odkurzacza iRobot Braava Jet M6
Ma spryskiwacz i zmiękcza plamy
Robi mapę domu dzięki nawigacji
Łatwo sprząta narożniki i krawędzie

Szukasz robota sprzątającego mopującego do usuwania plam i lepkiego brudu z podłóg?

Robot sprzątający iRobot Braava Jet M6 ma mopa i spryskiwacz. Jest świetny do domów, w których dużo się gotuje, a podłoga narażona jest na tłuste i lepkie plamy.

W jaki sposób robot myje podłogę? Najpierw poluźnia i zmiękcza plamy spryskiwaczem. Później nakładki Braava jet® zbierają brud z podłogi. Powierzchnię możesz myć wodą, albo środkiem do mycia podłóg Braava jet®.

Nakładki na mokro mają chłonne włókna i dużą powierzchnię, więc zbierają więcej brudu za jednym razem. Nakładki do wycierania na sucho używają siły elektrostatycznej, żeby przyciągać i zbierać brud, kurz, sierść i włosy.

Meble, ściany i dywany są bezpieczne. Zanim robot mopujący spryska powierzchnię, rozpoznaje to, co widzi przed sobą. Pryska tylko tam, gdzie trzeba.

Koniec mycia? Higienicznie wyrzucasz zużytą nakładkę, bez dotykania jej rękami. Naciskasz przycisk Easy Pad Eject, a nakładka sama wpada do kosza.

Robot sprzątający zwinnie porusza się po domu. Korzysta z nawigacji iAdapt® 3.0 z technologią vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping. Wie, jaki jest plan domu i sam wybiera najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia. Sprząta bezpiecznie, bo rozpoznaje meble i inne przedmioty w pokojach.

Reklama

Dopasowujesz sprzątanie do swoich potrzeb i stylu życia. Na mapie wybierasz, który pokój chcesz sprzątać. Możesz zlecić robotowi sprzątnięcie nawet całego piętra od razu.

Skutecznie sprząta w narożnikach i wzdłuż ścian i krawędzi. Ma prostokątny kształt i łatwo odkurza w trudno dostępnych miejscach. Jest niski (ma 8,2 cm wysokości), więc mieści się pod większość mebli.

Odkurza duże mieszkanie lub całe piętro na jednym ładowaniu. Działa maksymalnie 90 minut. Zgodnie z informacją od producenta, w tym czasie zamiata do 100 m2, a mopuje do 40 m2.

Masz pewność, że cała podłoga jest równomiernie wysprzątana. Kiedy się rozładuje, sam wraca do stacji dokującej i ładuje baterię przez około 3 godziny. Po naładowaniu kontynuuje sprzątanie tam, gdzie przerwał.

Sterujesz aplikacją iRobot HOME. Możesz sterować głosem, jeśli sparujesz robota z urządzeniami obsługującymi Alexa™ lub Google Assistant.

W zestawie masz stację dokującą, płyn do mycia podłóg (118 ml), 2 nakładki do mycia, 1 nakładka do wycierania na sucho i 2 nakładki wielorazowe.

Cechy odkurzacza iRobot Braava Jet M6
Specyfikacja:
 • Funkcja mopa – tak.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 90 minut.
 • Czas ładowania – ok. 3 godziny.
 • Czujniki – antykolizyjny, krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża, automatycznego dokowania.
 • Sterowanie – aplikacja, głosowe.
 • Wysokość – 8,2 cm.
 • Wykrywa zabrudzenia dzięki Dirt Detect.
 • Ma spryskiwacz i rozmiękcza plamy.
 • Higienicznie wyrzucasz nakładki dzięki Easy Pad Eject.
 • Ma nawigację iAdapt® 3.0 z technologią vSLAM®.
 • Robi mapy pomieszczeń.
 • Ma prostokątny kształt i łatwo odkurza narożniki.
 • Sam wraca do bazy ładowania.
 • Kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

iRobot Roomba i7+ i7558

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba i7+ i7558
iRobot Roomba i7+ i7558, ok. 3000 zł
Największe zalety odkurzacza iRobot Roomba i7+ i7558
Jest dedykowany właścicielom zwierzaków
Wykrywa najbrudniejsze miejsca dzięki Dirt Detect
Sam opróżnia zbiornik na kurz do stacji

Masz zwierzaki? Szukasz robota sprzątającego, który radzi sobie z sierścią i włosami na różnych podłogach?

Robot sprzątający iRobot Roomba i7+ i7558 ma 2 gumowe szczotki, które zbierają sierść i włosy z dywanów i podłóg twardych. Ich konstrukcja zmniejsza ryzyko nawijania się włosów, więc są łatwe w czyszczeniu.

Jak działają? Jedna szczotka rozbija i poluzowuje brud. Druga porusza się w przeciwnym kierunku, zgarnia i wciąga zabrudzenia.

Reklama

Głowica czyszcząca jest ruchoma. To znaczy, że dopasowuje się do każdej powierzchni (np. paneli, dywanów) i dokładnie przylega do podłogi.

Robot sprząta wzdłuż ścian i krawędzi. Ma szczotkę boczną, która jest ustawiona pod kątem 27° i wymiata kurz z trudno dostępnych miejsc.

Odkurzacz wykrywa najbrudniejsze miejsca dzięki technologii Dirt Detect. To optyczne i akustyczne czujniki, które znajdują silne zabrudzenia na podłodze. Robot koncentruje się na ich dokładnym wysprzątaniu.

Sprawnie porusza się po domu dzięki nawigacji iAdapt 3.0. Robi wizualne punkty orientacyjne i wie, gdzie już posprzątał, a gdzie jeszcze nie. Wiesz, gdzie jest odkurzacz, bo śledzisz jego lokalizację.

Robot zna plan Twojego domu. Robi inteligentną mapę dzięki Imprint™ Smart Mapping. Pamięta do 10 planów pięter i nazwy wszystkich pomieszczeń. Sam wybiera najlepszy sposób na ich sprzątnięcie.

Zapominasz o wyrzucaniu kurzu na kilka tygodni. Robot automatycznie opróżnia pojemnik do stacji Clean Base™. Brud wpada do worka AllergenLock, który mieści zawartość 30 pojemników.

Odkurzacz dba o czyste i zdrowe powietrze w domu. Ma filtr AeroForce, który łapie do 99% pyłków, alergenów i drobnych cząstek.

Dodatkową ochroną dla alergików jest worek w stacji Clean Base™. Zamyka się, kiedy usuwasz go ze stacji. Masz pewność, że to, co robot sprzątnął, nie wydostaje się na zewnątrz.

Małym minusem jest zbiornik na kurz. Ma pojemność tylko 400 ml, więc jeśli na podłogach jest dużo brudu, albo sprzątasz cały dom od razu, musisz często go opróżniać.

Wysokość robota to 9,5 cm. Jeżeli masz meble na niskich nóżkach, jest ryzyko, że robot się nie zmieści pod nie, albo utknie.

Reklama

Odkurza całe mieszkanie za jednym razem. Po naładowaniu działa przez 75 minut. Kiedy poziom baterii jest niski, sam wraca do stacji i ładuje się przez około 2 godziny. Później jedzie do miejsca, w którym przerwał pracę i odkurza dalej. Masz pewność, że cała podłoga jest posprzątana.

Sterujesz aplikacją iRobot HOME. Masz dostęp do map, czy harmonogramu pracy. Możesz sterować głosem, jeśli sparujesz go z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Asystenta Google.

W zestawie masz stację Clean Base, 2 worki AllergenLock, wirtualną ścianę Dual Mode, filtr i szczotkę boczną.

Cechy odkurzacza iRobot Roomba i7+ i7558
Specyfikacja:
 • Funkcja mopa – nie.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 75 minut.
 • Czas ładowania – ok. 2 godziny.
 • Czujniki – antykolizyjny, krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający kurz.
 • Filtr – AeroForce i AllergenLock.
 • Sterowanie – aplikacja, głosowe.
 • Wysokość – 9,5 cm.
 • Jest dedykowany właścicielom futrzaków.
 • Ma 2 gumowe szczotki do sierści i włosów.
 • Wykrywa zabrudzenia dzięki Dirt Detect.
 • Sprawnie porusza się po domu dzięki nawigacji iAdapt 3.0.
 • Robi mapy pomieszczeń.
 • Sam wyrzuca kurz do stacji Clean Base™.
 • Sam wraca do bazy ładowania.
 • Kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał.

Kup na Ceneo Kup na Allegro

iRobot Roomba s9+

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+
iRobot Roomba s9+, ok. 5000 zł
Największe zalety odkurzacza iRobot Roomba s9+
Ma kształt litery „D” i łatwo odkurza kąty
Ma 2 szczotki do sierści zwierzaków
Wykrywa najbrudniejsze miejsca dzięki Dirt Detect

Masz w domu dużo narożników, kątów i trudno dostępnych miejsc?

Robot sprzątający iRobot Roomba s9+ dociera do różnych zakamarków pokoju. Używa technologii PerfectEdge™, która wykrywa zabrudzenia. Odkurzacz jest w kształcie litery „D”, który ułatwia mu sprzątanie wzdłuż ścian i przy krawędziach. Pomaga mu szczotka do narożników ustawiona pod kątem 26°, która sięga w trudno dostępne miejsca.

Codziennie na dywanie zbierają się włosy i sierść pupila? iRobot Roomba s9+ ma 2 gumowe szczotki, które zbierają długą i krótką sierść z dywanów i podłóg twardych. Łatwo utrzymać je w czystości, bo ich konstrukcja zmniejsza ryzyko nawijania się włosów.

Głowica czyszcząca jest ruchoma i automatycznie dopasowuje się do powierzchni. Lepiej przylega do podłogi i skuteczniej odkurza brud.

Kiedy robot wjeżdża na dywan, automatycznie uruchamia funkcję Power Boost. To znaczy, że zwiększa siłę ssącą, żeby dokładniej wyciągać kurz, sierść i włosy z włókien dywanu.

Robot wie, które miejsca na podłodze są najbrudniejsze. Dirt Detect to wbudowane czujniki optyczne i akustyczne, które pomagają robotowi znaleźć najsilniejsze zabrudzenia. Odkurzacz koncentruje się na ich dokładnym wyczyszczeniu.

Reklama

Sprawnie porusza się po domu dzięki technologii vSLAM® i Inteligentnym Mapom Imprint™. Wie, jaki jest rozkład pokoi i w którym miejscu stoją meble, kwiaty i inne przedmioty. Robot sam określa najlepszy sposób na ich wysprzątanie.

Odkurzanie jest bezpieczne. Robot ma czujniki, które pomagają mu w omijaniu kabli, schodów i przedmiotów leżących na podłodze. Dzięki wirtualnej ścianie wyznaczasz obszar, który robot ma ominąć (np. miski zwierzaka).

Zapominasz o odkurzaniu na kilka tygodni. Robot automatycznie opróżnia zbiornik na kurz do stacji Clean Base. Brud wpada do worka AllergenLock, który mieści zawartość 30 pojemników (każdy o pojemności 550 ml).

Worek AllergenLock docenią nie tylko alergicy. Kiedy wyjmujesz go ze stacji, automatycznie się zamyka. Jest szczelny i masz pewność, że wszystkie pyłki, zarodniki pleśni i inne zanieczyszczenia zostają w środku.

Małym minusem jest wysokość robota (9 cm). Jeśli masz meble na niskich nóżkach, robot może się pod nimi zaklinować, albo w ogóle nie wjedzie pod nie.

Sprząta w dużym domu. Po naładowaniu działa przez 120 minut. To sporo czasu na odkurzenie kilku pokoi, a nawet całego piętra.

Kiedy bateria jest rozładowana, sam wraca do stacji. Ładuje się około 2 godziny i kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał. Masz pewność, że wszystko jest dokładnie wysprzątane.

Sterujesz aplikacją iRobot HOME. Aplikacja przygotowuje dla Ciebie spersonalizowane sugestie sprzątania, np. rekomendacje do częstszego sprzątania, kiedy linieją zwierzaki. Sterujesz głosem, jeśli sparujesz go z urządzeniem obsługującym Alexa™ lub Google Assistant.

W zestawie masz stację Clean Base, 2 worki AllergenLock, filtr i szczotkę do narożników.

Cechy odkurzacza iRobot Roomba s9+
Specyfikacja:
 • Funkcja mopa – nie.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 120 minut.
 • Czas ładowania – ok. 2 godziny.
 • Czujniki – antykolizyjny, przeciw zaplątaniu się w kable, schodów, uskoku, vSLAM.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 550 ml.
 • Filtr – Aero Force i AllergenLock.
 • Sterowanie – aplikacja, głosowe.
 • Wysokość – 9 cm.
 • Ma kształt litery „D”.
 • Łatwo odkurza narożniki i krawędzie.
 • Ma 2 gumowe szczotki do sierści i włosów.
 • Wykrywa zabrudzenia dzięki Dirt Detect.
 • Robi mapy pomieszczeń.
 • Automatycznie wyrzuca kurz do stacji Clean Base.
 • Sam wraca do bazy ładowania.
 • Kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał.

Kup na Ceneo Kup na Allegro

Reklama

Najlepszy robot sprzątający iRobot. Który?

Który robot sprzątający iRobot z naszego rankingu najbardziej Ci się spodobał? Dlaczego?

A może masz już w domu odkurzacz marki iRobot? Podziel się swoją opinią 😊

Skomentuj!

Reklama
Obserwuj dyskusję
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz również:
07/10/2022
Wysoko podnosi ramię z mopem, kiedy wjeżdża na dywan. Robot sprzątający iRobot Roomba Combo j7

Reklama Chcesz, żeby Twój robot sprzątający mył panele i odkurzał dywan za jednym razem? Martwisz się, że mop zostawi mokre ślady na dywanie? iRobot znalazł na to rozwiązanie. Poznaj nowy odkurzacz automatyczny Roomba Combo j7. Odkurza i myje podłogę. Kiedy wjeżdża na dywan, wysoko unosi ramię z mopem, żeby nie zostawiać plam. Możesz go kupić […]

03/10/2022
Sprzątasz pod kanapą z prostymi plecami. Odkurzacz bezprzewodowy z elastyczną rurą Bosch Unlimited 7

Reklama Odkurzanie pod kanapą i stołem bez schylania się? Teraz już tak! Nowy odkurzacz bezprzewodowy Bosch Unlimited 7 zgina się, więc łatwo wsuwasz go pod meble. Szczotka sama dopasowuje moc ssania do rodzaju podłogi. Kiedy robisz sobie przerwę w pracy, parkujesz odkurzacz w pionie. Odkurzanie jest komfortowe i wygodne dla Twoich pleców. Elastyczna rura zgina […]

21/09/2022
Odkurzacz, który sam się czyści. Zobacz nowy Philips AquaTrio 9000 3w1

Reklama Chcesz oszczędzać czas i sprzątać szybciej? Nie lubisz ręcznie czyścić szczotek, mopa i brudnego wiadra po myciu podłogi? Świetnie się składa, bo nowy odkurzacz bezprzewodowy Philips AquaTrio 9000 3w1 ułatwia odkurzanie i mycie podłóg. A do tego sam się czyści. Wystarczy jeden ruch ręki i jednocześnie usuwasz kurz, plamy, zacieki i bakterie z podłóg […]

21/09/2022
Widzi brud niewidoczny dla oka. Odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7

Reklama Zastanawiasz się, jakiej mocy ssania użyć do skutecznego sprzątania drobnego kurzu, sierści zwierzaków, włosów, piasku i okruchów po śniadaniu? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7 Cordless yourMax wie, które obszary potrzebują wyższej mocy ssania. Ma czujnik kurzu, który automatycznie wykrywa brud. Odkurzacz sam dopasowuje najlepszą moc ssania, żeby go usunąć. Kärcher VC 7 sam […]

26/04/2022
Wybiera moc sprzątania za Ciebie. Odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean Pro Cordless

Reklama Jak skutecznie odkurzać dywany, płytki i panele? Czy na różnych powierzchniach potrzebujesz innej mocy ssania? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean™ Pro Cordless Vacuum Cleaner VRT95929VI wie, jak szybko i dokładnie sprzątać każdy rodzaj podłóg. Automatycznie dobiera najlepszą moc ssania w zależności od podłogi, którą odkurzasz. Zwiększa moc pracy tam, gdzie trzeba. Masz pewność, […]

11/04/2022
Masz alergię? Opróżniasz zbiornik bez chmury pyłu z Samsung Bespoke Jet

Reklama Dokucza Ci alergia? Denerwujesz się, kiedy przy opróżnianiu zbiornika odkurzacza pojawia się chmura pyłu? Masz wrażenie, że wszystkie zanieczyszczenia, które właśnie odkurzyłeś, unoszą się w powietrzu. I słusznie, bo chmura kurzu przedostaje się z powrotem do pokoju. Nowa seria odkurzaczy bezprzewodowych Bespoke Jet™ wie, jak Ci pomóc. Naciskasz 1 przycisk, a odkurzacz sam wyrzuca […]

07/03/2022
Rewolucyjne sprzątanie podłóg w domu. Nowa linia robotów sprzątających Ecovacs Deebot X1

Reklama Robot, który nie potrzebuje Twojej uwagi. Rodzina odkurzaczy automatycznych Ecovacs powiększyła się o 3 nowe modele – Deebot X1 Omni, X1 Turbo i X1 Plus. Są praktycznie samoobsługowe. Co potrafią? Często wyjeżdżasz w podróże służbowe? Zawsze wracasz do czystego domu. Robot sprzątający ze stacją OMNI sam wyrzuca kurz do specjalnego worka w stacji. Do […]

15/02/2022
Czyste i lśniące podłogi z nową serią robotów sprzątających Mi Robot Vacuum – Mop 2

Reklama Do rodziny robotów sprzątających Xiaomi dołączyły 4 nowe modele. Sprzątają podłogi w dużych domach i mniejszych mieszkaniach. Robią mapy pokoi, więc są wydajne i wybierają najlepszą drogę sprzątania. Nie tylko odkurzają różne rodzaje podłóg, ale też przecierają podłogi na mokro mopem. Co jeszcze mają dla Ciebie? Mi Robot Vacuum – Mop 2 Lite Zwinnie […]

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram