wróć
do góry
Kategoria: 

Najlepszy robot sprzątający. TOP Ranking 2022

Autor: 
Redakcja
12/09/2021
Skomentuj:
Udostępnij:
Reklama

Czas na nowego robota sprzątającego? Szukasz odkurzacza automatycznego z funkcją mopa? Który poradzi sobie z sierścią i włosami zwierzaków na grubych dywanach?

Rozglądasz się za robotem, który ma czujniki, kamerę i mapuje pomieszczenia? Sam opróżnia pojemnik na kurz?

Martwisz się, że zgubisz się w dziesiątkach modeli i nie będziesz wiedziała, co kupić? Zrobiłam dla Ciebie ranking 10 najlepszych robotów sprzątających w kategorii do 1000 zł i powyżej 1000 zł w roku 2022.

Którego z nich przygarniesz do domu?

Ten artykuł jest rankingiem. Znajdziesz w listę polecanych przez nas produktów. Tutaj znajdziesz nasz poradnik, jakiego robota sprzątającego kupić, jeżeli chcesz poznać dokładniej możliwości nowoczesnych robotów.

Robot sprzątający do 1000 zł

Sencor SRV 1000SL

Robot sprzątający Sencor SRV 1000SL
Sencor SRV 1000S, ok. 400 zł
Największe zalety odkurzacza Sencor SRV 1000SL
Myje podłogę
Wykrywa schody
Jest niski (7,5 cm)

Szukasz taniego odkurzacza automatycznego z mopem do małego domu?

Odkurzasz i myjesz podłogę za jednym razem z robotem sprzątającym mopującym Sencor SRV 1000SL. Ma antystatyczną ściereczkę, która jednocześnie wyciera na mokro i na sucho.

Robot odkurza włosy, sierść, kurz i okruchy z podłóg twardych (drewnianych, laminowanych, paneli, czy płytek) i dywanów o grubości do 2 cm.

Odkurzacz i meble w pokoju są bezpieczne dzięki czujnikom. Przednia część urządzenia działa jak zderzak, a robot delikatnie odbija się od przeszkody i omija ją. Kiedy widzi barierę, której nie umie ominąć, daje Ci znać sygnałem dźwiękowym.

Odkurzacz sprząta w piętrowym domu. Ma czujnik, który wykrywa schody. Omija uskoki i nie musisz go pilnować.

Reklama

Robot porusza się między pokojami, bo przejeżdża przez progi o wysokości do 1 cm. Zmieści się pod większością mebli, np. kanapą, łóżkiem, czy komodą dzięki płaskiej obudowie o wysokości 7,5 cm.

Sprząta kurz w kątach i wzdłuż listew podłogowych dzięki szczotkom bocznym. Wygarniają brud z narożników i przesuwają go do szczotki głównej, która wciąga kurz do zbiornika.

Minusem jest mały zbiornik na brud, który ma pojemność tylko 200 ml, dlatego robot jest lepszy do małych domów. Zbiornik łatwo wyjmujesz i higienicznie opróżniasz bez dotykania kurzu rękami.

Jesteś alergikiem? Weź zdrowy, głęboki oddech i zapomnij o kichaniu. Robot oczyszcza powietrze, którym oddychasz. Ma filtr przeciwpyłowy, który łapie roztocza i kurz.

Odkurzasz całe mieszkanie za jednym razem? Po naładowaniu odkurzacz działa przez 80 minut, więc zdąży posprzątać w kilku pokojach. Baterię ładujesz do pełna w 3 godziny.

Sterujesz za pomocą 1 przycisku. To świetna opcja dla osób starszych i tych, które nie lubią aplikacji.

Kontrolujesz to, co dzieje się z odkurzaczem. Na obudowie jest kontrolka sygnalizacyjna, która miga na czerwono, kiedy bateria jest rozładowana. Dodatkowo robot daje Ci znać sygnałem dźwiękowym, że czas na ładowanie.

Twoja podłoga jest bezpieczna i nie ma rys. Kółka są gumowe i nie zostawiają śladów. Robot sprzątający sprawnie porusza się po podłodze i nie ślizga się.

Kółka mają konstrukcję, która zapobiega nawijaniu się włosów. Nie blokują się, więc robot nie robi przerw w pracy.

W zestawie jest akumulator, ściereczka do kurzu z uchwytem, adapter ładujący i filtr.

Reklama
Cechy odkurzacza Sencor SRV 1000SL
Specyfikacja:
 • Funkcja – odkurzanie, mopowanie.
 • Czujniki – antykolizyjny, schodów.
 • Maksymalny czas działania – ok. 80 minut.
 • Czas ładowania – ok. 3 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 200 ml.
 • Filtr – przeciwpyłowy.
 • Sterowanie – przycisk.
 • Wysokość – 7,5 cm.
 • Głośność – 65 dB.
 • Moc silnika – 15 W.
 • Antystatyczna ściereczka do mycia.
 • Odkurza dywany o grubości do 2 cm.
 • Boczne szczotki do sprzątania narożników.
 • Pokonuje progi do 1 cm.
 • Gumowe kółka i kontrolka sygnalizacyjna.

Kup na Ceneo  Kup na Allegro

Zaco V3s PRO

Robot sprzątający Zaco V3s PRO
Zaco V3s PRO, ok. 600 zł
Największe zalety odkurzacza Zaco V3s PRO
Dedykowany właścicielom zwierząt
Podwójnie oczyszcza powietrze
Sam wraca do bazy ładowania

Masz w domu zwierzaki i codziennie odkurzasz sierść? Denerwują Cię włosy wplątane w szczotkę?

Robot sprzątający Zaco V3s PRO ma ssawę bez turboszczotki, więc włosy i sierść nie wplątują się w nią. Moc ssania jest cały czas stabilna, a robot jest łatwiejszy w czyszczeniu.

Czujniki dbają o bezpieczne odkurzanie. Robot omija meble w pokoju i inne przedmioty na podłodze (np. buty i zabawki). Sprząta w piętrowym domu, bo ma czujnik, który chroni go przed upadkiem ze schodów. Jest samodzielny i nie musisz go pilnować.

Cierpisz na alergię? Koniec z zaczerwienionymi oczami, kichaniem i katarem. Robot oczyszcza powietrze, którym oddychasz. To sprawka technologii AirAway, czyli podwójnych filtrów, które łapią alergeny i zanieczyszczenia.

Oddychasz nie tylko zdrowym, ale i przyjemnym powietrzem. Filtry pozbywają się nieprzyjemnych zapachów, a jeśli masz w domu kilka zwierzaków, wiesz, o czym mówię.

Robot ma moc ssania 1000 Pa, więc radzi sobie z podłogami twardymi (np. drewnianymi, panelami, kafelkami) i cienkimi wykładzinami. Jeśli masz w domu grube i włochate dywany, jego skuteczność jest niska i możesz być rozczarowany.

Odkurza narożniki i wzdłuż ścian dzięki szczotkom bocznym. Zbierają brud po bokach i zmiatają go w kierunku ssawy na środku.

Kurz wpada do zbiornika o pojemności 300 ml. Mały pojemnik na brud to jego najsłabszy punkt. Jeśli odkurzasz sierść i włosy, przerywasz pracę i częściej go opróżniasz.

Dopasowujesz tryb odkurzania do swoich potrzeb i poziomu zabrudzeń. Masz 4 tryby – auto, miejscowy, czyszczenia krawędzi i według ustawionego przez Ciebie harmonogramu. Dzięki harmonogramowi możesz odkurzać nawet codziennie.

Reklama

Widzisz na podłodze dużo brudu? Włączasz funkcję Max, która daje Ci wysoką moc ssącą i odkurzasz nawet silnie zabrudzone miejsca.

Sprzątasz całe mieszkanie za jednym razem? Po naładowaniu robot działa przez 120 minut. To wystarczająco dużo czasu, żeby posprzątać w kilku pokojach.

Wyczerpała się bateria? Odkurzacz jest samoobsługowy i nie wymaga Twojej uwagi. Sam wraca do stacji ładowania i uzupełnia energię przez ok. 5 godzin.

Jest dosyć głośny. Robi hałas na poziomie 68 dB, co możesz porównać do hałasu przy darciu papieru. Może Ci przeszkadzać w czytaniu, pracy lub oglądaniu TV.

Sterujesz na odległość za pomocą pilota. Ustawiasz na nim harmonogram pracy, a żeby zacząć odkurzanie, naciskasz tylko 1 przycisk.

W zestawie jest stacja ładująca, 2 filtry, pilot z bateriami, 4 szczotki boczne i szczoteczka do czyszczenia.

Cechy odkurzacza Zaco V3s PRO
Specyfikacja:
 • Funkcja – odkurzanie.
 • Czujniki – przeszkód, schodów.
 • Maksymalny czas działania – ok. 120 minut.
 • Czas ładowania – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 300 ml.
 • Moc ssania – maksymalnie 1000 Pa.
 • Filtr – podwójny z technologią AirAway.
 • Sterowanie – pilot.
 • Wysokość – 8,1 cm.
 • Głośność – 68 dB.
 • Dedykowany właścicielom zwierząt.
 • 4 tryby pracy, harmonogram pracy.
 • Funkcja Max do trudnych zabrudzeń.
 • Automatyczny powrót do bazy.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

Zeegma Zonder Robo Vision

Robot sprzątający Zeegma Zonder Robo Vision
Zeegma Zonder Robo Vision, ok. 900 zł
Największe zalety odkurzacza Zeegma Zonder Robo Vision
Usuwa bakterie lampą UV
Robi mapy pokoi

Jest cichy i dyskretny (50 dB)

Twoje dziecko bawi się na podłodze?

Dezynfekujesz, myjesz i odkurzasz podłogę z robotem sprzątającym mopującym Zeegma Zonder Robo Vision. Usuwa drobnoustroje dzięki lampie UV, więc jest polecany dla rodzin z małymi dziećmi.

Myje podłogę ściereczką z mikrofibry, a wodę pobiera ze zbiornika o pojemności 360 ml. Delikatne podłogi są bezpieczne, bo dopasowujesz poziom nawilżenia mopa do rodzaju powierzchni i stopnia zabrudzeń. Do wyboru masz 3 ustawienia.

Reklama

Robot orientuje się w pokojach i skuteczniej sprząta dzięki funkcji mapowania. Używa wielu sensorów, żeby zapamiętać ścieżki i obszar sprzątania. W czasie rzeczywistym podglądasz pracę robota dzięki systemowi nawigacji.

Na podłodze leżą zabawki dziecka, albo postawiłeś miskę z wodą dla futrzaka? Ustawiasz wirtualną ścianę i wyznaczasz teren, który odkurzacz ma ominąć. Nie musisz specjalnie przygotowywać podłogi do odkurzania.

Odkurzacz bezpiecznie porusza się po domu. Ma 15 czujników antykolizyjnych, czujnik wizyjny, wykrywania krawędzi, dywanów oraz żyroskop. Ułatwiają poruszanie się po pokoju, wyznaczanie najlepszej drogi i omijanie mebli, schodów i przeszkód.

Bawisz się z dzieckiem, pracujesz i odpoczywasz, kiedy odkurzacz sprząta. Jego głośność to tylko 50 dB, co możesz porównać do szumu w biurze. Robot jest dyskretny i Ci nie przeszkadza.

Widzisz dużo brudu na podłodze? Regulujesz moc ssania w zależności od powierzchni i stopnia zabrudzeń. Do wyboru masz 3 tryby ssania (od 1800 Pa do 2500 Pa), a robot „wyciąga” brud z podłóg twardych (np. paneli i płytek) i dywanów z krótkim włosiem.

Wybierasz dla siebie najlepszy tryb sprzątania. Urządzenie ma aż 7 trybów pracy, np. punktowy, wzdłuż ścian i inteligentny. Brud wpada do zbiornika o pojemności 600 ml. Jest duży, więc mieści sporo zabrudzeń i rzadko go opróżniasz.

Masz alergię i ciągle kichasz? Odkurzacz oczyszcza powietrze dzięki zmywalnemu filtrowi HEPA. Łapie alergeny i drobnoustroje (do 99,97%) i wydmuchuje zdrowe powietrze. Aby był maksymalnie skuteczny, pomagają mu filtr gąbkowy i mechaniczny.

Odkurzasz cały dom naraz? Po naładowaniu robot działa przez 120 minut, więc zdąży posprzątać kilka pokoi. Kiedy poziom baterii jest niski, odkurzacz sam jedzie do bazy i ładuje się przez 4 godziny. Po naładowaniu wraca w miejsce, w którym przerwał sprzątanie i kontynuuje.

Sterujesz na odległość dzięki aplikacji Weback. Wybierasz tryb pracy, ustawiasz harmonogram, rysujesz wirtualne ściany i sprawdzasz, gdzie jest robot. Jeśli wolisz, sterujesz pilotem lub głosem z Amazon Alexa i Google Home.

W zestawie jest stacja dokująca z zasilaczem, pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 zapasowe szczotki boczne i 2 filtry HEPA.

Reklama
Cechy odkurzacza Zeegma Zonder Robo Vision
Specyfikacja:
 • Funkcja – dezynfekowanie, odkurzanie, mopowanie.
 • Czujniki – antykolizyjny, wizyjny, krawędzi, dywanów, żyroskop.
 • Maksymalny czas działania – ok. 120 minut.
 • Czas ładowania – ok. 4 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 600 ml.
 • Pojemność zbiornika na wodę – 360 ml.
 • Moc ssania – maksymalnie 2500 Pa.
 • Filtr – HEPA, gąbkowy, mechaniczny.
 • Sterowanie – aplikacja, pilot, głosowe.
 • Wysokość – 7,6 cm.
 • Głośność – 50 dB.
 • Mapowanie pokoi, wirtualna ściana.
 • 7 trybów pracy, 3 poziomy nawilżenia mopa.
 • Automatyczny powrót do bazy, wznowienie sprzątania.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

Moneual MBOT 500

Robot sprzątający Moneual MBOT 500
Moneual MBOT 500, ok. 1000 zł
Największe zalety odkurzacza Moneual MBOT 500
Jest cichy i dyskretny (50 dB)
Ma siłę ssania 1800 Pa
Sam wraca do bazy ładowania

Odkurzasz i myjesz podłogę, kiedy Twoje dziecko śpi.

Odkurzacz automatyczny Moneual MBOT 500 jest cichy i dyskretny. W standardowym trybie pracuje z głośnością maksymalnie 50 dB (to odgłos podobny do szumu w biurze).

Robot odkurza dywany, podłogi drewniane, panele, czy płytki dzięki sile ssącej 1800 Pa i szczotkom. Szczotki boczne wygarniają brud z narożników i wzdłuż listew. Kierują go do szczotki centralnej, która zasysa go do zbiornika o pojemności 500 ml.

Zbiornik na kurz jest duży, więc mieści sporo brudu i rzadko go opróżniasz. Łatwo i szybko wyrzucasz śmieci, bo naciskasz tylko 1 przycisk.

Czujniki pomagają w bezpiecznym odkurzaniu. Robot omija schody, uskoki, meble i inne rzeczy na podłodze. W ten sposób chroni siebie i wyposażenie domu, kiedy Ciebie nie ma w pobliżu.

Dopasowujesz tryb sprzątania do swoich potrzeb. Robot ma 3 programy – odkurzanie wzdłuż ścian i w narożnikach, tryb Corner (po obwodzie pokoju) i sprzątania wybranego przez Ciebie pokoju przez 30 minut.

Codziennie wracasz do czystego domu. Pilotem ustawiasz harmonogram pracy, a robot może sprzątać nawet 7 dni w tygodniu.

Twoje dziecko ma alergię? Robot oczyszcza powietrze dzięki filtrowi HEPA. Łapie alergeny i mikroskopijne zanieczyszczenia, więc powietrze, które wydmuchuje, jest zdrowe i czyste.

Sprzątasz całe mieszkanie od razu, bo naładowany do pełna odkurzacz pracuje przez 120 minut. W tym czasie zdąży posprzątać kilka pokoi.

Reklama

Jest samoobsługowy i zawsze gotowy do pracy. Jeśli bateria jest rozładowana, sam wraca do stacji i ładuje się przez 3 godziny. Po doładowaniu wraca w miejsce, gdzie skończył sprzątanie i kontynuuje pracę.

Jest nieco wyższy niż poprzedni koledzy z rankingu (ma 8,2 cm). Jeżeli masz niskie meble, może się nie zmieścić lub utknąć.

W zestawie jest stacja ładująca z zasilaczem, głowica mopująca z 2 ściereczkami, filtr, 2 szczotki boczne, szczotka główna i zestaw narzędzi do czyszczenia i demontażu szczotek.

Cechy odkurzacza Moneual MBOT 500
Specyfikacja:
 • Funkcja – odkurzanie, mopowanie.
 • Czujniki – przeszkód, uskoku.
 • Maksymalny czas działania – ok. 120 minut.
 • Czas ładowania – ok. 3 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 500 ml.
 • Moc ssania – maksymalnie 1800 Pa.
 • Filtr – HEPA.
 • Sterowanie – pilot.
 • Wysokość – 8,2 cm.
 • Głośność – 50 dB.
 • Szczotki boczne.
 • 3 tryby pracy, harmonogram pracy.
 • Automatyczny powrót do bazy, wznowienie sprzątania.

Kup na Ceneo  Kup na Allegro

Robot sprzątający powyżej 1000 zł

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, ok. 1200 zł
Największe zalety odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
Ma 12 zestawów czujników
Robi mapy pokoi

Ma siłę ssania 2100 Pa

Masz skomplikowany układ domu i potrzebujesz mądrego robota z dużą ilością czujników? Czas na robota sprzątającego Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro.

Ma 12 zestawów czujników, które dbają o odkurzacz, meble i inne przedmioty w Twoim domu. Rozpoznaje przeszkody, ściany i meble i omija je.

Zauważa schody i uskoki i trzyma się od nich z daleka. Ma żyroskop, kompas, prędkościomierz, czujnik ruchu i zapełnienia zbiornika na kurz. Wszystko po to, żeby był samodzielny, kiedy Ty relaksujesz się na kanapie.

Odkurzacz automatyczny planuje pracę dzięki nawigacji laserowej i czujnikowi LDS. Skanuje pomieszczenie i robi jego mapę. Po zmapowaniu ocenia rodzaj nawierzchni i wybiera najlepszy tryb pracy (odkurzanie, mopowanie lub 2w1).

Mapuje pomieszczenie w czasie rzeczywistym dzięki algorytmowi SLAM 161, który na bieżąco zbiera i przetwarza informacje z czujników.

Algorytm obliczeniowy rozpoznaje miejsca, które są mocno narażone na zabrudzenia. Dzieli pokój na kilka części i to Ty decydujesz, w jakiej kolejności są sprzątane.

Reklama

Na podłodze są rozsypane klocki Twojego dziecka i nie zdążyłeś ich posprzątać? Za pomocą wirtualnej ściany wyznaczasz obszar, który odkurzacz ma ominąć. Jesteś spokojny i masz pewność, że robot nie wciągnie drobnych zabawek.

Robot sprząta drobny kurz i duże okruchy dzięki sile ssącej 2100 Pa. Wybierasz tryb sprzątania w zależności od stopnia zabrudzenia. Są 3 ustawienia – odkurzanie, mopowanie lub tryb multi (odkurzanie + mopowanie).

Kontrolujesz poziom nawilżenia mopa dzięki 3 ustawieniom. Masz pewność, że delikatne powierzchnie (np. drewniane) są bezpieczne.

Minusem jest mały zbiornik na kurz o pojemności 300 ml. Mieści niewiele brudu, więc częściej robisz przerwy, żeby wyrzucić śmieci.

Odkurzasz cały dom od razu, bo naładowany robot działa przez 110 minut. Producent deklaruje, że w tym czasie sprząta nawet 180 m2. Jeśli zabraknie energii, ładujesz go w stacji przez około 3 godziny.

Sterujesz na odległość aplikacją MiJia. Ustawiasz harmonogram, zmieniasz tryb pracy i obserwujesz robota w czasie rzeczywistym. Możesz sterować głosowo po dodaniu robota do Smart Domu.

Dopasuj odkurzacz do swojego domu. Kupisz go w 2 kolorach – białym i czarnym.

W zestawie jest stacja ładująca z zasilaczem, 3 szczotki i 2 mopy z uchwytem.

Cechy odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
Specyfikacja:
 • Funkcja – odkurzanie, mopowanie.
 • Czujniki – przeszkód, żyroskop, kompas, uskoku, ściany, prędkościomierz, LDS.
 • Maksymalny czas działania – ok. 110 minut.
 • Czas ładowania – ok. 3 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 300 ml.
 • Pojemność zbiornika na wodę – 200 ml.
 • Moc ssania – maksymalnie 2100 Pa.
 • Sterowanie – aplikacja, głos.
 • Wysokość – 9,4 cm.
 • Moc silnika – 33 W.
 • Funkcja mapowania, wirtualna ściana.
 • 3 ustawienia zużycia wody.
 • 3 tryby pracy, harmonogram pracy.
 • Dostępny w 2 kolorach.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

iRobot Braava JET M6

Robot sprzątający iRobot Braava JET M6
iRobot Braava JET M6, ok. 2300 zł
Największe zalety odkurzacza iRobot Braava JET M6
Ma spryskiwacz

Ma prostokątną obudowę
Robi mapy pokoi

Dużo gotujesz i chcesz robota sprzątającego, który usuwa lepkie plamy, tłuszcz i zaschnięty brud?

Reklama

iRobot Braava JET M6 odkurza, myje na mokro i ma spryskiwacz, który rozmiękcza brud. Radzi sobie z podłogami, które są narażone na intensywne plamy.

Do mycia podłogi używasz nakładek Braava jet® z chłonnymi włóknami. Do przecierania na sucho przydają się elektrostatyczne nakładki, które zbierają sierść, włosy i kurz.

Łatwo i higienicznie wyrzucasz zużyte nakładki, bez dotykania ich rękami. Naciskasz przycisk Easy Pad Eject, a nakładka sama się odpina i wpada do kosza.

Robot sprzątający robi mapę domu dzięki technologiom iAdapt® 3.0, vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping. To trio daje Ci kontrolę nad tym, co i kiedy chcesz sprzątać. Kiedy wybierzesz pokój do sprzątania, odkurzacz sam określa najlepszy sposób na jego odkurzenie.

Odkurzacz automatyczny bezpiecznie jeździ po domu dzięki czujnikom. Porusza się między meblami, dywanami i innymi przedmiotami. Przed spryskaniem analizuje otoczenie, więc masz pewność, że nie spryska ścian, dywanów i mebli.

Wymiata kurz z narożników i wzdłuż ścian dzięki prostokątnej obudowie. Lepiej sprząta kąty i zakamarki i radzi sobie w pokojach o skomplikowanym kształcie. Ma 8 cm wysokości, więc pod niektórymi meblami może się zaklinować (albo w ogóle się pod nie nie zmieści).

Odkurza kilka pokoi, bo po naładowaniu robot działa przez 90 minut. Według producenta w tym czasie zamiata do 100 m2, a mopuje maksymalnie 40 m2. To wystarczająca ilość czasu do posprzątania dużego mieszkania, albo całego piętra domu.

Rozładowała się bateria? Robot sam wraca do bazy i ładuje się przez około 3 godziny. Po doładowaniu kontynuuje sprzątanie, więc nie martwisz się, że podłoga jest odkurzona w połowie.

Sterujesz aplikacją iRobot HOME, a jeśli wolisz komendy głosowe, sparuj robota z urządzeniem obsługującym Alexa™ lub Google Assistant.

W zestawie jest stacja dokująca z zasilaczem, płyn do mycia podłóg Braava jet, 3 jednorazowe i 2 wielorazowe nakładki.

Reklama
Cechy odkurzacza iRobot Braava JET M6
Specyfikacja:
 • Funkcja – spryskiwacz, odkurzanie, mopowanie.
 • Czujniki – przeszkód, krawędzi, automatycznego dokowania, uskoku.
 • Maksymalny czas działania – ok. 90 minut.
 • Czas ładowania – ok. 3 godziny.
 • Sterowanie – aplikacja, głos.
 • Wysokość – 8 cm.
 • Nakładki Braava jet® do wycierania na mokro i sucho.
 • Higieniczna wymiana nakładek z przyciskiem Easy Pad Eject.
 • Mapowanie z technologią iAdapt® 3.0, vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping.
 • Automatyczny powrót do bazy, wznowienie sprzątania.
 • Prostokątna obudowa.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

RoboJet X-Level Black

Robot sprzątający RoboJet X-Level Black
RoboJet X-Level Black, ok. 2300 zł
Największe zalety odkurzacza RoboJet X-Level Black
Odkurza ciemne podłogi
Usuwa bakterie lampą UV-C
Ma wysoką moc ssania 3000 Pa

Masz ciemne podłogi i martwisz się, że robot ich nie odkurzy?

Większość urządzeń traktuje ciemne powierzchnie jak "dziury" i je omija. RoboJet X-Level Black ma czujniki, które rozpoznają ciemne powierzchnie, więc urządzenie sprząta wszystkie podłogi.

Pomagają im sensory krawędzi, wysokości, zderzeniowe, zbliżeniowe i przeciążeniowe. Możesz zostawić robota samego w domu i wiesz, że jest bezpieczny.

Robot sprząta podłogi twarde i dywany dzięki wysokiej mocy ssącej 3000 Pa. Nylonowy wałek przylega do podłogi i zbiera brud. Dopasowujesz poziom mocy do stopnia zabrudzeń. Do wyboru masz 3 poziomy mocy i zwiększoną moc ssania do dywanów.

Twoje dziecko bawi się na podłodze? Odkurzacz usuwa bakterie i wirusy dzięki lampie UV-C. Masz pewność, że zabawa jest bezpieczna.

Odkurzacz automatyczny ma funkcję mopa. Dba o delikatne podłogi (np. drewniane), bo dopasowujesz poziom nawilżenia ściereczki do rodzaju podłóg i stopnia zabrudzenia. Robot automatycznie dozuje wodę ze zbiornika o pojemności 360 ml.

Robi mapy pomieszczeń dzięki systemowi Laser360° PRO, który skanuje otoczenie 2000 razy na sekundę. Odkurzacz ma aż 12 trybów sprzątania (np. automatyczny, podwójnego czyszczenia i turbo), które dopasowujesz do swoich potrzeb.

Minusem jest wysokość odkurzacza (9,9 cm). To najwyższy robot w naszym rankingu, więc nie nie zmieści się pod niskimi meblami, a pod innymi może utknąć.

Dokucza Ci alergia? Odkurzacz oczyszcza powietrze, którym oddychasz. Największe zanieczyszczenia zatrzymują filtr podstawowy i gąbkowy, a filtr HEPA łapie 99,95% drobnych cząsteczek i alergenów.

Reklama

Masz duży dom? Po naładowaniu robot działa przez 180 minut i według producenta w tym czasie sprząta do 200 m2 powierzchni. Ładowanie do pełna trwa około 5 godzin.

Odkurzacz ma 2 wymienne zbiorniki na brud. Do zwykłego odkurzania używasz zbiornika na kurz o pojemności 600 ml. Jest duży i mieści sporo brudu, więc rzadko go opróżniasz.

Jeśli odkurzasz i myjesz podłogę za jednym razem, montujesz hybrydowy zbiornik, który mieści 360 ml wody i 300 ml kurzu. Robot da Ci znać, kiedy trzeba opróżnić zbiornik.

Sterujesz aplikacją w języku polskim. Ustawiasz w niej wirtualne ściany, harmonogram sprzątania, monitorujesz robota w czasie rzeczywistym, czy wybierasz tryb czyszczenia. Dzięki aplikacji możesz sterować głosem.

W zestawie masz stację dokującą, szczotkę nylonową, szczotkę do usuwania włosów, dodatkowe szczotki boczne i filtr HEPA, pilota i dodatkowy mop.

Cechy odkurzacza RoboJet X-Level Black
Specyfikacja:
 • Funkcja – dezynfekowanie, odkurzanie, mopowanie.
 • Czujniki – wykrywające ciemne powierzchnie, krawędzi, zbliżeniowe, zderzeniowe.
 • Maksymalny czas działania – ok. 180 minut.
 • Czas ładowania – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 600 ml.
 • Moc ssania – maksymalnie 3000 Pa.
 • Filtr – podstawowy, gąbkowy, HEPA.
 • Sterowanie – aplikacja, głos, pilot.
 • Wysokość – 9,9 cm.
 • Głośność – 65 dB.
 • Regulacja poziomu nawilżenia mopa.
 • Automatyczne dozowanie wody.
 • Mapowanie pomieszczeń Laser360° PRO.
 • 12 trybów sprzątania.
 • Aplikacja po polsku.

Kup na Ceneo  Kup na Allegro

Roborock S6 MaxV

Robot sprzątający Roborock S6 MaxV
Roborock S6 MaxV, ok. 2300 zł
Największe zalety odkurzacza Roborock S6 MaxV
Widzi w ciemności w podczerwieni
Odkurza do 240 m2  powierzchni
Robi mapy pokoi dzięki LiDAR

Szukasz mistrza w sprawnym poruszaniu się po dużym domu, w którym masz dużo "pułapek"?

Odkurzacz automatyczny Roborock S6 MaxV ma 2 kamery i doskonale widzi przeszkody na swojej drodze. Szacuje ich położenie i rozmiar i omija je.

Robot sprząta o każdej porze dnia i nocy. Kamery działają w podczerwieni, więc robot widzi też w ciemnościach. Kamery w duecie z czujnikami PreciSenseTM LiDAR pomagają odkurzaczowi sprawnie poruszać się po pokoju.

Odkurzacz sprząta duży dom. Po naładowaniu działa przez 180 minut i według producenta w tym czasie odkurza do 240 m2. Po rozładowaniu baterii sam wraca do stacji dokującej i ładuje się przez około 5 godzin.

Reklama

Chcesz przy okazji umyć podłogę? Robot ma funkcję mopa. Nalewasz wodę do elektronicznego zbiornika (297 ml) i myjesz nawet do 200 m2 powierzchni.

Robot sprzątający sprawnie porusza się po domu i mapuje pomieszczenia na kilku piętrach dzięki systemowi LiDAR. Na każdym piętrze wyznaczasz strefy bez sprzątania i ustawiasz wirtualne ściany. Dajesz robotowi wskazówki, które miejsca ma omijać.

Odkurzacz sprawdza się w domu, w którym są dzieci i zwierzaki. Omija przeszkody (np. buty i zabawki) dzięki systemowi Reactive AI. Unika przeszkód, których nie umie rozpoznać (np. klocki, miski zwierząt), więc nie martwisz się, że przypadkowo je wciągnie lub przewróci.

Robot odkurza podłogi twarde i dywany dzięki mocy ssącej 2500 Pa. Dopasowujesz tryb sprzątania do poziomu zabrudzeń. Robot ma 5 programów – auto, miejscowe, planowane, pokojowy i ręczny. Kurz wpada do zbiornika 460 ml.

Męczy Cię katar i masz czerwone oczy? Odkurzacz oczyszcza powietrze z alergenów dzięki zmywalnemu filtrowi HEPA E11.

Odkurzacz jest wysoki (ma 9,7 cm wysokości), więc nie wjedzie pod niskie meble i jest ryzyko, że gdzieś się zaklinuje. Robi sporo hałasu (67 db), co jest porównywalne do gwaru w restauracji. Może przeszkadzać Ci w trakcie pracy, czytania lub oglądania filmu.

Sterujesz aplikacją. Na ekranie telefonu widzisz ikony przedmiotów, które leżą na podłogach w domu. Przeglądasz mapy, trasy, ustawiasz harmonogram pracy. Wybierasz ilość wody do mycia na mokro i wyznaczasz strefy bez mopowania.

W zestawie jest stacja łądująca z zasilaczem, szczotka boczna, turboszczotka i szczoteczka do czyszczenia. Masz też 2 filtry HEPA, nakładkę mopującą i ściereczkę z mikrofibry.

Cechy odkurzacza Roborock S6 MaxV
Specyfikacja:
 • Funkcja – odkurzanie, mopowanie.
 • Czujniki – antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, schodów, uskoku podłoża.
 • Maksymalny czas działania – ok. 180 minut.
 • Czas ładowania – ok. 5 godzin.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 460 ml.
 • Moc ssania – maksymalnie 2500 Pa.
 • Filtr – HEPA E11.
 • Sterowanie – aplikacja.
 • Wysokość – 9,7 cm.
 • Głośność – 67 dB.
 • Moc silnika – 58 W.
 • 2 kamery działające w podczerwieni.
 • Po naładowaniu sprząta nawet 240 m2.
 • System Reactive AI do omijania przeszkód.
 • Funkcja mapowania z systemem LiDAR.
 • 5 trybów pracy.
 • Automatyczny powrót do bazy.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

iRobot Roomba I3+ I3558

Robot sprzątający iRobot Roomba I3+ I3558
iRobot Roomba I3+ I3558, ok. 2500 zł
Największe zalety odkurzacza iRobot Roomba I3+ I3558
Automatycznie opróżnia zbiornik na kurz
Ma szczelny i pojemny worek AllergenLock
Ma system, który wykrywa najbrudniejsze miejsca

Chcesz mieć samoobsługowy odkurzacz, który wyrzuca za Ciebie śmieci?

Reklama

Nie przejmujesz się kurzem w zbiorniku, bo robot sprzątający iRobot Roomba I3+ I3558 automatycznie opróżnia pojemnik po dojechaniu do stacji Clean Base.

Zapominasz o wyrzucaniu brudu na kilka tygodni, bo worek AllergenLock mieści zawartość nawet 30 zbiorników (1 zbiornik to 400 ml). Przy opróżnianiu stacji masz pewność, że nic nie wysypie się na zewnątrz. Worek jest uszczelniony i automatycznie się zamyka, kiedy go odpinasz.

Robot bezpiecznie jeździ po domu. Nawigacja liniowa pomaga mu odkurzać w równych rzędach. Nigdzie się nie zaklinuje dzięki technologii Reactive Sensor, a z pomocą systemu Dirt Detect™ wykrywa najbrudniejsze miejsca i intensywnie je sprząta. Dzięki czujnikom omija kable i trzyma się z daleka od schodów.

Odkurzacz sprząta podłogi twarde (panele, kafelki) i dywany. Ma ruchomą głowicę, która dopasowuje się do każdej podłogi.

Odkurza w narożnikach i wzdłuż ścian. Ma 3 – stopniowy system sprzątania AeroForce™. Szczotka boczna wygarnia brud z kątów i kieruje go do 2 gumowych szczotek na środku. Na koniec wysoka moc ssąca wciąga kurz do zbiornika o pojemności 400 ml.

Masz zwierzaki w domu? Gumowe szczotki na środku mają taką konstrukcję, która zapobiega wplątywaniu się sierści i włosów. Dzięki temu są łatwiejsze w czyszczeniu.

Odkurzacz oczyszcza powietrze dzięki filtrowi AeroForce. Łapie do 99% alergenów, pyłków i mikroskopijnych cząstek. Powietrze, które wydmuchuje, jest zdrowe i czyste.

Po naładowaniu działa maksymalnie 75 minut, więc zdąży odkurzyć kilka pokoi. Lepiej nadaje się do mieszkań niż do dużych domów. Po rozładowaniu baterii jedzie do stacji, ładuje się w 1,5 godziny i wraca do miejsca, gdzie skończył sprzątanie. Masz pewność, że cała podłoga jest wysprzątana.

Sterujesz aplikacją iRobot Home, w której zarządzasz harmonogramem pracy. Robot uczy się, w jaki sposób sprzątasz i ma dla Ciebie zalecenia sezonowe. Układa dla Ciebie indywidualny plan pracy i podpowiada, kiedy zwierzęta gubią sierść i pylą rośliny.

Jeśli wolisz, sterujesz głosem za pomocą asystenta głosowego Google lub Alexa.

Reklama

W zestawie jest stacja Clean Base, 2 wymienne worki na brud, przewód i dodatkowy filtr.

Cechy odkurzacza iRobot Roomba I3+ I3558
Specyfikacja:
 • Funkcja – odkurzanie.
 • Czujniki – przeszkód, uskoku podłoża, kurzu, przeciwko zaplątaniu w kable.
 • Maksymalny czas działania – ok. 75 minut.
 • Czas ładowania – ok. 1,5 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 400 ml.
 • Filtr – AeroForce.
 • Sterowanie – aplikacja, głos.
 • Wysokość – 9,5 cm.
 • Stacja Clean Base z automatycznym usuwaniem kurzu.
 • Uszczelniony worek na kurz AllergenLock.
 • 3 – stopniowy system sprzątania AeroForce™.
 • Nawigacja liniowa, harmonogram pracy.
 • Automatyczny powrót do bazy, wznowienie sprzątania.
 • Indywidualne wskazówki do sprzątania.

Kup na Ceneo  Kup na Allegro

Ecovacs Deebot T9

Robot sprzątający covacs Deebot T9
Ecovacs Deebot T9, ok. 3000 zł
Największe zalety odkurzacza Ecovacs Deebot T9
Ma odświeżacz powietrza

Ma wysoką moc ssania 3000 Pa
Robi mapy pokoi dzięki TrueMapping 2.0

Odkurzanie i odświeżanie powietrza za jednym razem? Czemu nie!

Odkurzacz automatyczny Ecovacs Deebot T9 ma odświeżacz powietrza w 3 zapachach do wyboru. Masz czyste podłogi i przyjemny zapach w domu.

Odkurzacz sprząta podłogi twarde (np. panele, płytki, podłogi drewniane) i dywany. Skutecznie „wyciąga” brud dzięki wysokiej mocy ssącej 3000 Pa. Kurz wpada do zbiornika o pojemności 420 ml.

Robot sprzątający robi mapy pomieszczeń i sprawnie porusza się po domu dzięki technologii TrueMapping 2.0. Wyznaczasz mu wirtualne ściany, czyli miejsca, które ma omijać (np. zabawki dziecka, albo miski domowych futrzaków). Nie musisz wcześniej przygotowywać podłogi do odkurzania.

Omija przeszkody dzięki technologii TrueDetect 3D 2.0. Wykrywa je w czasie rzeczywistym, podjeżdża do nich blisko, ale nie zderza się z nimi. Odkurza podłogę, a meble i inne przedmioty w pokoju są bezpieczne.

Poplamiona podłoga? Robot mopuje powierzchnię dzięki technologii OZMO Pro 2.0 DEEBOT. Wlewasz wodę do zbiornika, a robot przeciera podłogę jednorazowymi nakładkami, które nie robią zacieków.

Minusem jest mały zbiornik na wodę (ma pojemność 180 ml). Jeśli myjesz dużą powierzchnię, musisz przerwać pracę i dolać wody.

Dopasowujesz odkurzanie do swojego stylu życia. Ustawiasz harmonogram pracy i decydujesz, kiedy i gdzie robot ma posprzątać. Na jednym naładowaniu działa przez 175 minut, więc zdąży odkurzyć w kilku pokojach. Do pełna ładujesz go w 6,5 godziny.

Reklama

Sterujesz aplikacją Ecovacs Home. Podglądasz w niej mapy 3D pomieszczeń i wiesz, gdzie w tej chwili jest odkurzacz. Sterujesz stacją automatycznego opróżniania i ustawiasz wirtualne ściany.

Potrzebujesz ciszy? Włączasz tryb „Nie przeszkadzać” i skupiasz się na swoich sprawach, a aplikacja daje Ci chwilę spokoju.

W zestawie jest stacja ładująca, 2 szczotki boczne, 10 jednorazowych ściereczek, 1 filtr, 1 kapsułka odświeżacza i narzędzie do czyszczenia.

Cechy odkurzacza Ecovacs Deebot T9
Specyfikacja:
 • Funkcja – odświeżacz powietrza, odkurzanie, mopowanie.
 • Czujniki – antykolizyjny, przeszkód, schodów, uskoku podłoża, kurzu.
 • Maksymalny czas działania – ok. 175 minut.
 • Czas ładowania – ok. 6,5 godziny.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 420 ml.
 • Pojemność zbiornika na wodę – 180 ml.
 • Moc ssania – maksymalnie 3000 Pa.
 • Sterowanie – aplikacja.
 • Wysokość – 9,3 cm.
 • Głośność – 67 dB.
 • Moc silnika – 50 W.
 • Stacja z automatycznym usuwaniem kurzu.
 • Pojemny worek na kurz 2,5 l z filtrem.
 • Mapowanie z technologią TrueMapping 2.0.
 • Wirtualna ściana, harmonogram pracy.
 • Omijanie przeszkód z technologią TrueDetect 3D 2.0.

Kup na Ceneo Kup na Amazon Kup na Allegro

Jaki robot sprzątający wybrać? 5 łatwych kroków

Nie wiesz, który z robotów z naszego rankingu jest najlepszy dla Ciebie? Nie jesteś pewny, jakie parametry i funkcje powinien mieć Twój odkurzacz automatyczny?

Mam dla Ciebie 5 wskazówek, jak zaoszczędzić pieniądze i wybrać najlepszy model robota dla siebie.

Na co zwrócić uwagę? Jak długo powinien działać odkurzacz? Jakie czujniki Ci się przydadzą? Czy potrzebujesz robota wielofunkcyjnego?

Czas działania baterii

Jak duże masz mieszkanie lub dom? Ile pokoi robot ma odkurzać?

Im więcej pokoi ma odkurzać i im większa jest ich powierzchnia, tym dłużej powinna działać bateria.

Niektórzy właściciele odkurzaczy automatycznych przyjmują (chociaż to nie reguła, bo to zależy od producenta), że w 60 minut robot sprząta od około 70 m2 do około 100 m2.

Reklama

Niektórzy producenci dla ułatwienia podają w parametrach czas pracy i powierzchnię, jaką w tym czasie sprząta robot (np. 180 minut działania i sprzątanie 240 m2).

Czujniki

Jakich czujników potrzebujesz? Jaka jest ich rola?

Czujniki zapewniają bezpieczeństwo robotowi, meblom i innym przedmiotom w pokoju.

NW tanich robotach sprzątających masz czujnik:

 • Przeszkód, antykolizyjny.
 • Uskoku podłoża, schodów.

W droższych modelach są czujniki:

 • Wykrywające kurz.
 • Przeciw zaplątaniu się w kable.
 • Żyroskop.
 • Kompas.
 • Wirtualną ścianę (obszar bez odkurzania).
 • Wykrywający stację ładowania.

Im bardziej skomplikowany jest rozkład pokoi w domu, im więcej mebli, przeszkód i schodów, tym więcej czujników Ci się przyda.

Robot sprzątający 2w1

Zdecyduj, czy chcesz kupić robota wielofunkcyjnego.

Oprócz odkurzania może mieć funkcję:

 • Mopa.
 • Polerowania podłóg.
 • Dezynfekowania lampą UV.
 • Spryskiwacza.
 • Odświeżacza powietrza.

Jeśli chcesz zastąpić kilka urządzeń domowych jednym robotem i sprzątać szybciej, wybierz wielofunkcyjny odkurzacz.

Jeżeli chcesz tylko odkurzać, nie potrzebujesz innych funkcji i dzięki temu oszczędzasz pieniądze. Zazwyczaj robot bez dodatkowych funkcji jest tańszy.

Reklama

Pojemność zbiornika na kurz

Jaka pojemność zbiornika na kurz jest najlepsza? Im większy pojemnik, tym więcej kurzu mieści i rzadziej go opróżniasz.

Do małego mieszkania wystarczy Ci zbiornik o pojemności około 300 ml.

Do dużego mieszkania, czy piętrowego domu przyda Ci się zbiornik o pojemności 500 ml – 600 ml. Nie przerywasz pracy robota, żeby wyrzucić kurz.

Sposób sterowania

Jak chcesz sterować robotem? Zazwyczaj producenci łączą kilka sposobów sterowania.

Do wyboru masz:

 • Przyciski na obudowie.
 • Dotykowy panel.
 • Pilot.
 • Aplikacja.
 • Sterowanie głosowe.

Chcesz sterować z kanapy? Wybierz pilota lub aplikację. Dzięki aplikacji możesz włączać robota nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

Kupujesz robota sprzątającego dla starszej osoby, która nie lubi aplikacji? Wybierz sterowanie przyciskiem, albo panelem dotykowym.

Chcesz wiedzieć więcej, jak wybrać najlepszego robota sprzątającego?

Jakie plusy i minusy ma robot sprzątający z mopem? Jaki kształt odkurzacza automatycznego jest lepszy?

Zobacz nasz poradnik z 10 praktycznymi wskazówkami!

Reklama

Najlepszy robot sprzątający. Nasza opinia o rankingu 2022

Który robot sprzątający jest najlepszy w rankingu 2022? Jaki jest nasz werdykt?

Odpowiedź to… Najlepszy robot sprzątający to taki, który pasuje do Twojego stylu życia 😊

Nie ma jednego, idealnego odkurzacza automatycznego, który spodoba się wszystkim. Dlatego producenci mają w ofercie kilka modeli robotów, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Twoje mieszkanie jest małe, masz mało mebli, a robot ma odkurzać tylko 1 raz w tygodniu? Nie potrzebujesz odkurzacza z kamerą, mapowaniem pomieszczeń i aplikacją? To całkowicie w porządku!

Jeśli w Twoim domu najlepiej sprawdzi się tani robot sprzątający z podstawowym zestawem czujników i małym pojemnikiem na kurz, śmiało wybierz taki model. Oszczędzasz pieniądze 😊

Masz duży i piętrowy dom? Potrzebujesz robota wielofunkcyjnego z mopem, który działa co najmniej 2 godziny i ma dużo czujników? Chcesz sterować aplikacją na odległość i poza domem? Nie ma sprawy!

Kup nowoczesnego robota sprzątającego z funkcją mapowania domu i wirtualną ścianą, który dodatkowo sam opróżnia zbiornik na kurz do specjalnej stacji.

Którego robota sprzątającego wybrałeś? Dlaczego?

Skomentuj!

Reklama
Obserwuj dyskusję
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz również:
07/10/2022
Wysoko podnosi ramię z mopem, kiedy wjeżdża na dywan. Robot sprzątający iRobot Roomba Combo j7

Reklama Chcesz, żeby Twój robot sprzątający mył panele i odkurzał dywan za jednym razem? Martwisz się, że mop zostawi mokre ślady na dywanie? iRobot znalazł na to rozwiązanie. Poznaj nowy odkurzacz automatyczny Roomba Combo j7. Odkurza i myje podłogę. Kiedy wjeżdża na dywan, wysoko unosi ramię z mopem, żeby nie zostawiać plam. Możesz go kupić […]

03/10/2022
Sprzątasz pod kanapą z prostymi plecami. Odkurzacz bezprzewodowy z elastyczną rurą Bosch Unlimited 7

Reklama Odkurzanie pod kanapą i stołem bez schylania się? Teraz już tak! Nowy odkurzacz bezprzewodowy Bosch Unlimited 7 zgina się, więc łatwo wsuwasz go pod meble. Szczotka sama dopasowuje moc ssania do rodzaju podłogi. Kiedy robisz sobie przerwę w pracy, parkujesz odkurzacz w pionie. Odkurzanie jest komfortowe i wygodne dla Twoich pleców. Elastyczna rura zgina […]

21/09/2022
Odkurzacz, który sam się czyści. Zobacz nowy Philips AquaTrio 9000 3w1

Reklama Chcesz oszczędzać czas i sprzątać szybciej? Nie lubisz ręcznie czyścić szczotek, mopa i brudnego wiadra po myciu podłogi? Świetnie się składa, bo nowy odkurzacz bezprzewodowy Philips AquaTrio 9000 3w1 ułatwia odkurzanie i mycie podłóg. A do tego sam się czyści. Wystarczy jeden ruch ręki i jednocześnie usuwasz kurz, plamy, zacieki i bakterie z podłóg […]

21/09/2022
Widzi brud niewidoczny dla oka. Odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7

Reklama Zastanawiasz się, jakiej mocy ssania użyć do skutecznego sprzątania drobnego kurzu, sierści zwierzaków, włosów, piasku i okruchów po śniadaniu? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7 Cordless yourMax wie, które obszary potrzebują wyższej mocy ssania. Ma czujnik kurzu, który automatycznie wykrywa brud. Odkurzacz sam dopasowuje najlepszą moc ssania, żeby go usunąć. Kärcher VC 7 sam […]

26/04/2022
Wybiera moc sprzątania za Ciebie. Odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean Pro Cordless

Reklama Jak skutecznie odkurzać dywany, płytki i panele? Czy na różnych powierzchniach potrzebujesz innej mocy ssania? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean™ Pro Cordless Vacuum Cleaner VRT95929VI wie, jak szybko i dokładnie sprzątać każdy rodzaj podłóg. Automatycznie dobiera najlepszą moc ssania w zależności od podłogi, którą odkurzasz. Zwiększa moc pracy tam, gdzie trzeba. Masz pewność, […]

11/04/2022
Masz alergię? Opróżniasz zbiornik bez chmury pyłu z Samsung Bespoke Jet

Reklama Dokucza Ci alergia? Denerwujesz się, kiedy przy opróżnianiu zbiornika odkurzacza pojawia się chmura pyłu? Masz wrażenie, że wszystkie zanieczyszczenia, które właśnie odkurzyłeś, unoszą się w powietrzu. I słusznie, bo chmura kurzu przedostaje się z powrotem do pokoju. Nowa seria odkurzaczy bezprzewodowych Bespoke Jet™ wie, jak Ci pomóc. Naciskasz 1 przycisk, a odkurzacz sam wyrzuca […]

07/03/2022
Rewolucyjne sprzątanie podłóg w domu. Nowa linia robotów sprzątających Ecovacs Deebot X1

Reklama Robot, który nie potrzebuje Twojej uwagi. Rodzina odkurzaczy automatycznych Ecovacs powiększyła się o 3 nowe modele – Deebot X1 Omni, X1 Turbo i X1 Plus. Są praktycznie samoobsługowe. Co potrafią? Często wyjeżdżasz w podróże służbowe? Zawsze wracasz do czystego domu. Robot sprzątający ze stacją OMNI sam wyrzuca kurz do specjalnego worka w stacji. Do […]

15/02/2022
Czyste i lśniące podłogi z nową serią robotów sprzątających Mi Robot Vacuum – Mop 2

Reklama Do rodziny robotów sprzątających Xiaomi dołączyły 4 nowe modele. Sprzątają podłogi w dużych domach i mniejszych mieszkaniach. Robią mapy pokoi, więc są wydajne i wybierają najlepszą drogę sprzątania. Nie tylko odkurzają różne rodzaje podłóg, ale też przecierają podłogi na mokro mopem. Co jeszcze mają dla Ciebie? Mi Robot Vacuum – Mop 2 Lite Zwinnie […]

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram