O nas

Kim jesteśmy?
Monika i Kuba. Duetem, który nienawidzi odkurzać 😊

Monika: Trzeba poodkurzać.
Kuba: No to kto odkurza?
Monika: Ty!
Kuba: Ty!
Kuba: No zagrajmy w papier, kamień, nożyce…
(czy to przypadek, że Monika przegrywa częściej?)

To nasza reakcja na hasło „odkurzanie”. Ten, kto przegra, z kapryśną miną bierze odkurzacz i zasuwa po domu. Ale codziennie robi się brudno i sprzątanie nie ma końca.
Mamy kota Frycka, którego sierść jest wszędzie. Na podłodze, pod meblami. W kablach. W kawie.
Monika ma długie włosy, które są wszędzie. Na podłodze, pod meblami. W kablach. W kawie nie.

Kuba to wielbiciel orzechów. Ich szczątki codziennie ozdabiają jego biurko i podłogę dookoła.
Zalety wiejskiego życia i drogi bez asfaltu to zieleń, cisza, spokój… i niesamowita ilość pyłków i kurzu.
Lubimy w domu chodzić boso. Ale to żadna przyjemność na brudnej podłodze. Odkurzać codziennie? Komu by się chciało, bo na pewno nie nam.

Jak ułatwić sobie życie? Jak oszczędzić czas, machanie rękami i bóle pleców? W skrócie – jak mieć czysto i się nie narobić. I tak narodził się TwojOdkurzacz.pl
Wiemy, że na rynku są setki odkurzaczy – tradycyjne, bezprzewodowe, roboty sprzątające. Wiemy, że czujesz się zagubiony.
Wiemy, że jest dużo „fachowych” nazw, których nie znasz.
Wiemy, że pracujesz, a czas nie jest z gumy. Wiemy, że wolisz spędzać go z rodziną, a nie przeglądać dziesiątki stron www, szukając informacji.

Dlatego wszystko masz u nas. Recenzje i rankingi najlepszych odkurzaczy. Poradniki z praktycznymi wskazówkami, jak mądrze kupować. Newsy z nowościami od producentów.
Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami. Na własnej skórze testujemy odkurzacze. Szukamy najlepszych produktów za Ciebie.

Pomagamy Ci odnaleźć się w dżungli. Robimy ścieżkę i dajemy Ci kompas. Idziesz w dobrą stronę, a Twoja podróż kończy się z… porządnym odkurzaczem w domu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram