wróć
do góry
Kategoria: 

Najlepszy robot sprzątający RoboJet. Top 3

Autor: 
Kuba
10/11/2021
Skomentuj:
Udostępnij:
Reklama

Zdecydowałeś, że w Twoim domu ma odkurzać robot sprzątający RoboJet? Świetnie!

Gubisz się w ilości modeli dostępnych w Internecie? Nie wiesz, czym się od siebie różnią?

Który z nich jest najlepszy?

Stworzyłem dla Ciebie ranking top 3 modele robota sprzątającego RoboJet w różnych cenach. Którego zabierasz do swojego domu?

Roboty sprzątające RoboJet

RoboJet Focus

Odkurzacz automatyczny RoboJet Focus
RoboJet Focus, ok. 1600 zł
Największe zalety odkurzacza RoboJet Focus
Jest cichy i dyskretny (55 dB)
Wybierasz poziom nawilżenia mopa
Jest niski i odkurza pod meblami

Szukasz robota sprzątającego, który jest cichy, dyskretny i sprząta, kiedy pracujesz?

Twoje dzieci i zwierzaki domowe śpią, a Ty oglądasz ulubiony serial, kiedy robot sprząta. Robot sprzątający RoboJet Focus jest cichy i generuje dźwięk na poziomie 55 dB. To odgłos podobny do szumów na spokojnej ulicy. Odkurzacz sprząta, a cała rodzina zajmuje się codziennymi sprawami.

Nie tylko odkurza, ale też myje podłogę. Masz 3 ustawienia nawilżenia mopa, więc robot myje każdy rodzaj powierzchni (nawet delikatną drewnianą). Automatycznie dozuje wodę na ściereczkę i równomiernie ją nawilża.

Zbiera drobny kurz i duże okruchy dzięki mocy ssania 2500 Pa. Do wyboru masz 3 ustawienia siły ssania, w zależności od powierzchni i stopnia zabrudzeń.

Robi mapę domu dzięki kamerze VSLAM. Przed rozpoczęciem pracy skanuje otoczenie i wybiera najlepszą trasę sprzątania. O bezpieczeństwo robota, mebli i innych przedmiotów w domu dba zestaw czujników.

Robot odkurza pod niskimi meblami. Ma 7,5 cm wysokości, więc mieści się pod kanapę, łóżko, szafę, czy komodę. Odkurza tam, gdzie trudno Ci dosięgnąć zwykłym odkurzaczem.

Reklama

Sprząta w różnych pokojach i na dywanach, bo przejeżdża przez progi o wysokości do 1,8 cm. Wygarnia brud wzdłuż ścian i krawędzi. Ma 2 długie szczotki boczne (7 cm średnicy), więc dokładnie sięga do narożników, zakamarków i kątów.

Odkurzacz oczyszcza powietrze w Twoim domu. Filtr siatkowy łapie duże zabrudzenia, a filtr HEPA łapie do 99,95% maleńkich cząsteczek, alergenów, bakterii i wirusów. Świetna opcja dla alergików i rodzin z małymi dziećmi.

Jest idealny do domów i dużych mieszkań. Po naładowaniu działa do 120 minut, a zgodnie z informacją od producenta, w tym czasie sprząta do 150 m2.

Kiedy bateria się wyczerpie, sam wraca do stacji. Ładuje się około 5 godzin i wraca do miejsca, gdzie skończył. Masz pewność, że cała podłoga jest równomiernie wysprzątana.

Odkurzacz automatyczny ma 2 zamienne pojemniki. Do odkurzania przydaje się zbiornik na brud o pojemności 600 ml. Jest spory i mieści dużo kurzu, więc rzadko go opróżniasz.

Do mycia i odkurzania podłogi montujesz pojemnik hybrydowy. To połączony zbiornik na wodę (370 ml) i kurz (300 ml). Dzięki zbiornikowi 2w1 robot sprząta szybciej (odkurza i myje za jednym razem).

Sterujesz aplikacją, albo głosem. Ustawiasz harmonogram pracy i oglądasz mapę w czasie rzeczywistym. Wybierasz tryb pracy, poziom nawilżenia mopa, albo kierujesz robota do wybranego punktu sprzątania.

Dzieci rozrzuciły zabawki na podłodze? Nie martw się. W aplikacji ustawiasz wirtualną ścianę, albo strefę sprzątania, którą robot ma ominąć. Dzięki temu nie musisz wcześniej przygotowywać podłogi do odkurzania.

Dopasuj odkurzacz do swojego domu – kupisz go w 2 kolorach.

W zestawie dostajesz stację dokującą, zapasowego mopa, szczotki boczne, pilota, filtr HEPA i szczoteczkę do czyszczenia.

Reklama
Cechy odkurzacza RoboJet Focus
Specyfikacja:
 • Funkcja mopa – tak.
 • Moc ssania – 2500 Pa.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 120 minut.
 • Czas ładowania – ok. 5 godzin.
 • Czujniki – wysokości, zbliżeniowe, zderzeniowe, kamera SLAM.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 600 ml.
 • Pojemność zbiornika na wodę – 370 ml.
 • Filtr – siatkowy, HEPA.
 • Sterowanie – aplikacja i głos.
 • Głośność – 55 dB.
 • Wysokość – 7,5 cm.
 • Jest cichy i dyskretny.
 • Ma 3 ustawienia nawilżenia mopa.
 • Ma 3 ustawienia mocy ssania.
 • Robi mapy pomieszczeń.
 • Jest niski i sprząta pod meblami.
 • Sam wraca do bazy ładowania.
 • Kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał.
 • Ma 2 zamienne pojemniki na brud i wodę.
 • Kupisz go w 2 kolorach.

Kup na Ceneo Kup na Allegro

RoboJet X-Style

Odkurzacz automatyczny RoboJet X-Style
RoboJet X-Style, ok. 1700 zł
Największe zalety odkurzacza RoboJet X-Style
Robi mapę domu dzięki laserowi 360°
Wybierasz poziom nawilżenia mopa
Jest cichy i dyskretny (55 dB)

Szukasz robota sprzątającego, który sprawnie porusza się po całym domu?

Robot sprzątający RoboJet X-Style skanuje otoczenie laserem 360° PRO aż 2000 razy na sekundę. Robi dokładną mapę domu w czasie rzeczywistym, więc sprząta szybko i zwinnie porusza się po wszystkich pokojach.

Bez obaw zostawiasz go samego w domu. Dzięki czujnikom omija schody, przeszkody (np. meble, kwiaty), krawędzie i uskoki.

Robot sprzątający odkurza i myje nawet delikatne drewniane podłogi. Dopasowujesz poziom nawilżenia mopa do rodzaju powierzchni i stopnia zabrudzenia. Masz 3 ustawienia (mycie intensywne, codzienne, delikatne). System automatycznego dozowania wody dba o to, żeby ściereczka była równomiernie nawilżana.

Robot zbiera drobny kurz i duże okruchy dzięki mocy ssania 2500 Pa. Dopasowujesz sprzątanie do stylu życia swojej rodziny. Do wyboru masz aż 10 trybów sprzątania (np. automatyczny, turbo, punktowy).

Odkurzacz sprząta, kiedy dzieci śpią, a Ty pracujesz, albo czytasz ulubioną książkę. Generuje dźwięk na poziomie 55 dB. To dźwięk podobny do szumów na spokojnej ulicy. Robot nie zagłusza rozmów i nie przeszkadza Ci, kiedy zajmujesz się codziennymi sprawami.

Kichasz? Łzawią Ci oczy? Robot sprzątający dba o jakość powietrza w Twoim domu. Filtr podstawowy i gąbkowy zatrzymują największe zanieczyszczenia. Filtr HEPA łapie do 99,95% mikroskopijnych zanieczyszczeń i alergenów. Genialna opcja dla rodzin z małymi dziećmi i alergików.

Minusem jest wysokość odkurzacza (9,5 cm). Jeżeli masz meble na niskich nóżkach, robot nie wjedzie pod nie, albo jest ryzyko, że utknie.

Wjeżdża na dywany i sprawnie przejeżdża z pokoju do pokoju. Pokonuje progi do 1,8 cm wysokości.

Reklama

Robot ma hybrydowy (łączony) zbiornik na brud i wodę. Pojemność zbiornika na wodę to 300 ml, a na kurz 350 ml. Robot sprząta szybciej, bo jednocześnie odkurza i myje podłogę.

Masz spory dom, albo duże mieszkanie? Po naładowaniu robot sprząta przez 120 minut. Zgodnie z informacją od producenta, w tym czasie odkurza do 150 m2.

Rozładowała się bateria? Odkurzacz sam wraca do stacji i ładuje się przez około 5 godzin. Po naładowaniu wraca w miejsce, gdzie przerwał sprzątanie i kontynuuje. Cała podłoga jest wysprzątana równomiernie.

Sterujesz aplikacją, albo poleceniami głosowymi. Zapisujesz mapy, ustawiasz harmonogram pracy, wybierasz moc ssania, tryb sprzątania i poziom nawilżenia mopa.

Wybierasz, które miejsca robot ma ominąć. W aplikacji ustawiasz wirtualne ściany, strefy sprzątania i strefy zakazane. Dzięki temu nie musisz wcześniej przygotowywać podłogi do sprzątania.

Wybierz, który robot lepiej pasuje do Twojego domu. Kupisz go w 2 kolorach – białym i czarnym.

W zestawie dostajesz stację ładowania, zapasowego mopa, szczotki boczne, pilot, szczotkę do czyszczenia i filtr.

Cechy odkurzacza RoboJet X-Style
Specyfikacja:
 • Funkcja mopa – tak.
 • Moc ssania – 2500 Pa.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 120 minut.
 • Czas ładowania – ok. 5 godzin.
 • Czujniki – wysokości, zbliżeniowe, zderzeniowe, krawędzi.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 350 ml.
 • Pojemność zbiornika na wodę – 300 ml.
 • Filtr – podstawowy, gąbkowy, HEPA.
 • Sterowanie – aplikacja i głos.
 • Głośność – 55 dB.
 • Wysokość – 9,5 cm.
 • Robi mapę domu dzięki laserowi 360°.
 • Ma 3 ustawienia nawilżenia mopa.
 • Ma 10 trybów sprzątania.
 • Jest cichy i dyskretny.
 • Przejeżdża przez progi do 1,8 cm wysokości.
 • Ma hybrydowy zbiornik na kurz i wodę.
 • Sam wraca do bazy ładowania.
 • Kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał.
 • Kupisz go w 2 kolorach.

Kup na Ceneo Kup na Allegro

Robojet X-Level Black

Robot sprzątający RoboJet X-Level Black
Robojet X-Level Black, ok. 2300 zł
Największe zalety odkurzacza Robojet X-Level Black
Odkurza ciemne podłogi
Sprząta do 200 m2 na jednym ładowaniu
Usuwa bakterie lampą UVC

Rozglądasz się za robotem sprzątającym, który odkurza ciemne podłogi?

Większość odkurzaczy automatycznych omija ciemne podłogi, bo traktuje je jak przepaść. Robot sprzątający Robojet X-Level Black ma czujniki, które rozpoznają czarne powierzchnie. Robot odkurza każdą podłogę, bez wyjątku.

Reklama

Masz duży i piętrowy dom? Po naładowaniu robot działa przez 180 minut i w tym czasie sprząta do 200 m2 powierzchni. To sporo czasu na odkurzenie nawet 2 pięter sporego domu. Po rozładowaniu sam jedzie do stacji, ładuje się i kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał.

Robot odkurza podłogi twarde i dywany dzięki mocy ssania 3000 Pa. Kiedy wjeżdża na dywan, automatycznie zwiększa moc ssania. Dokładnie czyści podłogi twarde. Ma nylonowy wałek, który przylega do powierzchni i zbiera brud.

Dopasowujesz tryb sprzątania do stylu życia swojej rodziny. Do wyboru masz aż 12 trybów (np. automatyczny, turbo, punktowy, manualny).

Przyda Ci się tryb „Perfekcyjnego czyszczenia”. Co to jest? To podwójne sprzątanie tej samej powierzchni w 1 cyklu odkurzania (np. mocno zabrudzonej podłogi w kuchni, albo korytarzu).

Twoje dzieci bawią się na podłodze? Robot sprzątający RoboJet X-Level Black ma lampę UV – C, która usuwa wirusy i bakterie. Zabawa jest bezpieczna i przyjemna.

Odkurza i myje podłogę za jednym razem. Nawet delikatne drewniane powierzchnie są bezpieczne dzięki 3 ustawieniom nawilżenia ściereczki. Automatyczny system dozowania wody dba o to, żeby mop był nawilżany równomiernie.

Odkurzacz automatyczny zna plan Twojego domu. Skanuje otoczenie Laserem 360° PRO 2000 razy na sekundę. Robi mapę domu w czasie rzeczywistym. Dzięki niej sprawnie porusza się po domu, więc sprzątanie jest szybkie i efektywne.

Masz zaczerwienione oczy? Dokucza Ci katar? Robot oczyszcza powietrze w domu za pomocą 3 filtrów. Filtr podstawowy i gąbkowy zatrzymują duże zabrudzenia, a filtr HEPA łapie do 99,95% mikroskopijnych cząstek i alergenów.

Minusem jest wysokość robota (9,9 cm). Jeśli masz meble na niskich nóżkach, odkurzacz może się pod nimi zaklinować, albo w ogóle pod nie wjedzie pod nie.

Ma 2 zamienne zbiorniki. Do odkurzania przydaje się pojemnik na kurz (600 ml). Jest duży i mieści sporo brudu, więc rzadko go opróżniasz. Hybrydowy zbiornik to połączenie pojemnika na wodę (360 ml) i kurz (300 ml). Sprzątanie jest szybkie, bo robot odkurza i myje podłogę za jednym razem.

Reklama

Sterujesz aplikacją po polsku. Sprawdzasz, gdzie jest robot, ustawiasz harmonogram pracy, wybierasz moc ssania i poziom nawilżenia mopa. W aplikacji masz dostęp do historii map z 30 ostatnich dni.

Wyznaczasz strefy, które robot ma omijać, ustawiasz wirtualne ściany, albo kierujesz robota w wyznaczone miejsce. Jeśli chcesz, sterujesz poleceniami głosowymi.

W zestawie dostajesz stację dokującą, szczotki boczne, mopa, filtr HEPA, pilot, szczotkę nylonową i szczotkę do usuwania włosów.

Cechy odkurzacza Robojet X-Level Black
Specyfikacja:
 • Funkcja mopa – tak.
 • Moc ssania – 3000 Pa.
 • Maksymalny czas pracy – ok. 180 minut.
 • Czas ładowania – ok. 5 godzin.
 • Czujniki – krawędzi, zbliżeniowe, wysokości, zderzeniowe.
 • Pojemność zbiornika na kurz – 600 ml.
 • Pojemność zbiornika na wodę – 360 ml.
 • Filtr – podstawowy, gąbkowy, HEPA.
 • Sterowanie – aplikacja i głos.
 • Głośność – 65 dB.
 • Wysokość – 9,9 cm.
 • Odkurza ciemne podłogi.
 • Sam wraca do bazy ładowania.
 • Kontynuuje sprzątanie w miejscu, w którym przerwał.
 • Automatycznie zwiększa moc ssania na dywanach.
 • Ma 12 trybów sprzątania.
 • Usuwa bakterie i wirusy lampą UV – C.
 • Ma 3 ustawienia nawilżenia mopa.
 • Robi mapę domu dzięki laserowi 360°.
 • Ma 2 zamienne zbiorniki na kurz i wodę.
 • Ma aplikację po polsku.

Kup na Ceneo Kup na Allegro

Najlepszy robot sprzątający RoboJet. Który?

Którego robota sprzątającego RoboJet wybrałeś? Dlaczego?

A może używasz w domu innego modelu odkurzacza RoboJet? Jakie masz wrażenia?

Skomentuj!

Reklama
Obserwuj dyskusję
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz również:
07/10/2022
Wysoko podnosi ramię z mopem, kiedy wjeżdża na dywan. Robot sprzątający iRobot Roomba Combo j7

Reklama Chcesz, żeby Twój robot sprzątający mył panele i odkurzał dywan za jednym razem? Martwisz się, że mop zostawi mokre ślady na dywanie? iRobot znalazł na to rozwiązanie. Poznaj nowy odkurzacz automatyczny Roomba Combo j7. Odkurza i myje podłogę. Kiedy wjeżdża na dywan, wysoko unosi ramię z mopem, żeby nie zostawiać plam. Możesz go kupić […]

03/10/2022
Sprzątasz pod kanapą z prostymi plecami. Odkurzacz bezprzewodowy z elastyczną rurą Bosch Unlimited 7

Reklama Odkurzanie pod kanapą i stołem bez schylania się? Teraz już tak! Nowy odkurzacz bezprzewodowy Bosch Unlimited 7 zgina się, więc łatwo wsuwasz go pod meble. Szczotka sama dopasowuje moc ssania do rodzaju podłogi. Kiedy robisz sobie przerwę w pracy, parkujesz odkurzacz w pionie. Odkurzanie jest komfortowe i wygodne dla Twoich pleców. Elastyczna rura zgina […]

21/09/2022
Odkurzacz, który sam się czyści. Zobacz nowy Philips AquaTrio 9000 3w1

Reklama Chcesz oszczędzać czas i sprzątać szybciej? Nie lubisz ręcznie czyścić szczotek, mopa i brudnego wiadra po myciu podłogi? Świetnie się składa, bo nowy odkurzacz bezprzewodowy Philips AquaTrio 9000 3w1 ułatwia odkurzanie i mycie podłóg. A do tego sam się czyści. Wystarczy jeden ruch ręki i jednocześnie usuwasz kurz, plamy, zacieki i bakterie z podłóg […]

21/09/2022
Widzi brud niewidoczny dla oka. Odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7

Reklama Zastanawiasz się, jakiej mocy ssania użyć do skutecznego sprzątania drobnego kurzu, sierści zwierzaków, włosów, piasku i okruchów po śniadaniu? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Kärcher VC 7 Cordless yourMax wie, które obszary potrzebują wyższej mocy ssania. Ma czujnik kurzu, który automatycznie wykrywa brud. Odkurzacz sam dopasowuje najlepszą moc ssania, żeby go usunąć. Kärcher VC 7 sam […]

26/04/2022
Wybiera moc sprzątania za Ciebie. Odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean Pro Cordless

Reklama Jak skutecznie odkurzać dywany, płytki i panele? Czy na różnych powierzchniach potrzebujesz innej mocy ssania? Nowy odkurzacz bezprzewodowy Beko Smart PowerClean™ Pro Cordless Vacuum Cleaner VRT95929VI wie, jak szybko i dokładnie sprzątać każdy rodzaj podłóg. Automatycznie dobiera najlepszą moc ssania w zależności od podłogi, którą odkurzasz. Zwiększa moc pracy tam, gdzie trzeba. Masz pewność, […]

11/04/2022
Masz alergię? Opróżniasz zbiornik bez chmury pyłu z Samsung Bespoke Jet

Reklama Dokucza Ci alergia? Denerwujesz się, kiedy przy opróżnianiu zbiornika odkurzacza pojawia się chmura pyłu? Masz wrażenie, że wszystkie zanieczyszczenia, które właśnie odkurzyłeś, unoszą się w powietrzu. I słusznie, bo chmura kurzu przedostaje się z powrotem do pokoju. Nowa seria odkurzaczy bezprzewodowych Bespoke Jet™ wie, jak Ci pomóc. Naciskasz 1 przycisk, a odkurzacz sam wyrzuca […]

07/03/2022
Rewolucyjne sprzątanie podłóg w domu. Nowa linia robotów sprzątających Ecovacs Deebot X1

Reklama Robot, który nie potrzebuje Twojej uwagi. Rodzina odkurzaczy automatycznych Ecovacs powiększyła się o 3 nowe modele – Deebot X1 Omni, X1 Turbo i X1 Plus. Są praktycznie samoobsługowe. Co potrafią? Często wyjeżdżasz w podróże służbowe? Zawsze wracasz do czystego domu. Robot sprzątający ze stacją OMNI sam wyrzuca kurz do specjalnego worka w stacji. Do […]

15/02/2022
Czyste i lśniące podłogi z nową serią robotów sprzątających Mi Robot Vacuum – Mop 2

Reklama Do rodziny robotów sprzątających Xiaomi dołączyły 4 nowe modele. Sprzątają podłogi w dużych domach i mniejszych mieszkaniach. Robią mapy pokoi, więc są wydajne i wybierają najlepszą drogę sprzątania. Nie tylko odkurzają różne rodzaje podłóg, ale też przecierają podłogi na mokro mopem. Co jeszcze mają dla Ciebie? Mi Robot Vacuum – Mop 2 Lite Zwinnie […]

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram